Kovo 4 d. Šiaulių universitete – renginys „Diena su studentu“

2015-02-25

        Kovo 4 dieną vyks Šiaulių universiteto organizuojama atvirų durų diena, skirta mokiniams ir jų mokytojams. Šiaulių universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84) vyksiantis renginys „Diena su studentu“ kviečia į studijas universitete pažvelgti kitaip ir keisti požiūrį į studijų procesą bei studento kasdienybę. Renginio pradžia 10.00 val.

 

Apie studijas kitaip, arba kas naujo studijų fronte

        Renginys „Diena su studentu“ – galimybė suteikti mokiniams iš arčiau susipažinti su jį dominančia studijų sritimi per įvairias aktyvias veiklas. Šiemet jas specialiai paruošė Šiaulių universiteto fakultetų ir instituto atstovai.

       Renginio dalyviai, pasidaliję į komandas, turės atlikti visų fakultetų / instituto parengtas užduotis. Pvz., Edukologijos fakulteto studentai siūlys įveikti užduočių ruožą „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“. Tik neapsigaukite, tam prireiks ne vien jėgos ar fizinės ištvermės. Reikės ir rankų miklumo, ir proto aštrumo. Socialinių mokslų fakulteto rungtis „Išmanusis virusas“ turėtų patikti mėgstantiems naršyti socialiniuose tinkluose moksleiviams. Šią veiklą koordinuos Socialinių mokslų fakulteto Studentų atstovybės nariai. Informatikos, matematikos ir e. studijų instituto studentai parengė užduotį „Origamis ir matematika“, Menų fakulteto – „Muzikines improvizacijas“, Technologijos ir gamtos mokslų fakulteto – veiklas „Gamta pro stiklą“ ir „Robotų trasos“. Humanitarinis fakultetas kvies spręsti „Humanitarų kodą“, o Socialinės gerovės ir negalės studijų fakultetas kvies į aktyvią veiklą „Pasveikti negalima sirgti“. Aktyviausios ir geriausiai užduotis atlikusios komandos bus apdovanotos.

       Studijų srities ar konkrečios programos pasirinkimas yra tik pusė darbo. Labai svarbu nepadaryti klaidų pildant stojimo dokumentus, taip pat žinoti studijų finansavimo, tarptautinių mainų galimybes iš anksto. Šiais ir kitais klausimais Studijų tarnybos specialistai LAMA BPO atstovybėje konsultuos mokinius apie 2015 m. priėmimo naujoves, prašymo stoti pildymo taisykles, tikslinį finansavimą, pristatys studijų programas ir kt. Svajojantys apie galimybę studijuoti svetur turės progą sužinoti daugiau apie ERASMUS+ ir kitus tarptautinius mainus.

 

Mokytojams – naudingas seminaras

        Kaip ir praėjusiais metais, mokinius atlydėjusiems mokytojams bus siūlomas nemokamas seminaras Socialinės gerovės ir negalės studijų fakulteto doc. dr. Asta Vaitkevičienė padės mokytojams išsiaiškinti, kaip aplinka keičia ugdytinių elgesį. Seminare dalyvavusiems mokytojams bus išduoti pažymėjimai. Registracija į seminarą vykdoma internetu. Dalyvių skaičius ribotas, todėl paskubėkite.

        Renginio metu veiks kavinė „Post scriptum“, kurioje bus galima pasivaišinti žolelių arbata. Tuo pasirūpino asociacija „Naisių bendruomenė“ ir Šiaulių universiteto botanikos sodas.

 

Laukiame moksleivių ir jų mokytojų!

Registraciją ir renginio programą rasite čia.


Šiaulių universiteto inf.

Zenono Ripinskio nuotr.


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.