Kovo 11-osios proga vykusiame turnyre – plungiškių tinklininkių pergalė

2018-03-15
 
 

Kovo 10 dieną Plungės „Ryto“ pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko merginų tinklinio turnyras Plungės sporto ir rekreacijos centro (SRC) taurei laimėti, kuriuo paminėta Kovo 11-oji. Turnyre, be Plungės komandos, dalyvavo merginos iš Joniškio, Gargždų ir Klaipėdos.

         Visos rungtynės buvo atkaklios, ypač graži kova vyko tarp plungiškių ir klaipėdiškių. Į turnyro finalą, nugalėjusios visas komandas, pateko Plungės merginos. Jų varžovė finale buvo vienerias rungtynes pralaimėjusi Joniškio merginų komanda. Turnyro nugalėtojomis tapo mūsiškės, finale įveikusios viešnias iš Joniškio ir iškovojusios Plungės SRC taurę. Nors ir pralaimėjo finalines rungtynes, joniškietės nesikrimto: jos  jau trečią kartą dalyvavo turnyre Plungėje, o šis sykis, kai tapo prizininkėmis,  buvo sėkmingiausias (du ankstesnius kartus užimtos ketvirtosios vietos).

Dėl trečiosios vietos aikštelėje susikovė Klaipėdos ir Gargždų komandos. Rungtynes ir trečią vietą turnyre laimėjo tinklininkės iš Klaipėdos.

Nugalėtojų ir prizininkių komandas bei žaidėjas taurėmis, medaliais ir prizais apdovanojo Plungės SRC direktorius Alvydas Viršilas ir tinklinio treneris Aloyzas Damulis. Už dalyvavimą turnyre visiems dėkojo Plungės miesto seniūnas Gintaras Domarkas.

 

Klubo „Versmė“ informacija

 

 

 

 

   
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.