Konkurso „Mano klasės mankšta“ apdovanojimai

2017-03-14


 

 

       Kovo 11-ą, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, Senamiesčio aikštėje vyko konkurso „Mano klasės mankšta“ apdovanojimų šventė. Konkursas vykdytas kaip vienas iš URBACT II programos projekto „4D miestai. Keturi miestų vystymosi veiksniai: sveikata, inovacijos, viešoji-privačioji partnerystė ir bendradarbiavimas“ veiksmų plano dalių. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo sveikatą, skatinti moksleivius daugiau judėti ir mankštintis.

       Šventės metu minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, sugiedojome Lietuvos Respublikos himną, mankštinomės kartu su mankštoms susibūrusiomis komandomis ir  linksminomės su Linksmo lagamino klounu. Mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius visus susirinkusiuosius pasveikino su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

       Konkurso dalyvių vaizdo klipus vertino ir balus skyrė komisija. Konkurso komisija vertino mankštos atlikimo taisyklingumą, fizinį naudingumą ir klasės pademonstruotą kūrybiškumą. Konkursui pateikė savo vaizdo filmukus 21 ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų klasė.

       I vietų laimėtojai pagal amžiaus grupes, rėmėjų dėka, pasimankštins baseine.

  1. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupėje – lopšelio-darželio „Vyturėlis“ „Drugelių“ grupė. Prizą įsteigė sodyba „Po č„žuolais“.
  2. 1-4 klasių mokinių grupėje – Senamiesčio mokyklos 2a klasė. Prizą įsteigė UAB  „Maneda“.
  3. 5-6 klasių mokinių grupėje – A. Jucio pagrindinės mokyklos 6a klasė. Prizą įsteigė Plungės sporto ir rekreacijos centras.
  4. 7-8 klasių mokinių grupėje – Žemaičių Kalvarijos M. Valančiaus gimnazijos 8 klasė. Prizą įsteigė Plungės sporto ir rekreacijos centras.
  5. 9-11/I-III gimnazijų klasių mokinių grupėje – „Saulės“ gimnazijos 1c klasė. Prizą įsteigė Plungės sporto ir rekreacijos centras.

       Taip pat kviečiame pareikšti savo nuomonę ir,  paspaudžiant mygtuką „patinka“, išrinkti klasę „AivaShop“ Facebook‘o paskyroje  https://www.facebook.com/aivashop. Komentaruose rasite visų mankštų vaizdus, o daugiausiai „patinka“ surinkusi klasė ir taps nugalėtoja, kuri gaus specialų prizą. Konkursas vyks iki kovo  31 dienos 12 val.  

       Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dėkoja „Mano klasės mankšta“ dalyviams ir renginio rėmėjams: – „AivaShop“, UAB „Maneda“,  sodybai „Po č„žuolais“.

 

Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.