Konkursas ,,Intervalų ir akordų magija“ atnešė sėkmę Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniams

2021-02-02

 

 

III tarptautinis muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkursas ,,Intervalų ir akordų magija“ atnešė sėkmę Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniams. Elijus Danilevičius (mokyt. Danguolė Viržintenė), Dominykas Balsys (mokyt. Saida Mikailienė) ir Akvilė Rimkutė (mokyt. Dalia Stasikėlienė) laimėjo I vietas, Vanesa Bernotaitė (mokyt. Danguolė Viržintenė) ir Aušra Zubytė (mokyt. Dalia Stasikėlienė) – II vietas, o Saulė Šedvydytė (mokyt. Danguolė Viržintenė), Paulina Šatkauskaitė ir Ieva Malakauskaitė (mokyt. Dalia Stasikėlienė) – III vietas.

Konkursas vyko sausio 30 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje nuotoliniu būdu. Konkurso metu dalyviai turėjo atlikti sudėtingas teorines užduotis. Solfedžio konkursas ,,Intervalų ir akordų magija“ įprasmina Lietuvos ir Latvijos meno mokyklų muzikos teorijos skyrių bendradarbiavimą ir draugystę. 

III tarptautinio muzikos ir meno mokyklų solfedžio konkurso ,,Intervalų ir akordų magija“ laimėtojų diplomai atkeliavo į Plungės Mykolo Oginskio meno mokykląPlungės Mykolo Oginskio meno mokyklos informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.