Konferencijų ir laisvalaikio centro „Porto“ dovana vaikams – dar viena žaidimų aikštelė Plungėje

2017-05-25


Sekmadienį plungiškius į lauką kvietė ne tik saulė, geras oras, bet ir džiugi akimirka – vidurdienį konferencijų ir laisvalaikio centro PORTO (Pramogų g., Truikių km., Babrungo sen., Plungės raj.) kieme atidaryta nauja vaikų žaidimų aikštelė.

Susidomėjusieji atidarymu į PORTO rinktis pradėjo likus pusvalandžiui iki renginio. Tėvelius ir vaikučius pasitiko nuotaikinga muzika ir animatorė Pelytė Minė, kuri kiekvienam vaikui davė išsirinkti lipduką su pavaizduotu veideliu, atspindinčiu jų nuotaiką. Atėjus lemtingajai akimirkai, konferencijų ir laisvalaikio centro PORTO direktorė Agnė Šukienė pasveikino gausiai susirinkusius svečius ir pakvietė savanorius, galinčius palaikyti raudoną juostą. Skambant fanfaroms, viena iš jaunųjų atidarymo dalyvių kartu su animatore perkirpo juostelę. Tad, nieko nelaukiant, mažieji šventės dalyviai buvo pakviesti išbandyti naują aikštelę.

Aptvertoje teritorijoje – 6 nauji įrenginiai, ji išklota paminkštinta gumine danga. Į renginį atvykęs Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis su žmona Inesa ir mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius atidarymo proga taip pat sveikino konferencijų ir laisvalaikio centrą PORTO, o jo direktorei įteikė simbolinę medaus statinaitę su inicialais.

Kaip ir buvo žadėta, dar laukė prizai ir siurprizai. Visų pirma, burtų keliu buvo išrinktas socialiniame tinklalapyje „Facebook“ skelbto konkurso nugalėtojas, turėjęs pasidalyti įrašu apie aikštelės atidarymą. Fortūna sėkmę lėmė Tomai Trakimavičiūtei. Jai atiteko PORTO dovanų kortelė – dvi valandos boulingo žaidimui ir šeimyninė pica.

Smagumai tuo nesibaigė – vaikus toliau džiugino animatorė, visiems norintiesiems dažais buvo marginami veidai. Mažieji galėjo vaišintis konferencijų ir laisvalaikio centro paruoštais skanėstais.

Po atidarymo kalbinta konferencijų ir laisvalaikio centro PORTO direktorė A. Šukienė sakė esanti įsitikinusi, kad nuo šiol vaikai ir jų tėveliai čia galės dar geriau praleisti laiką ir pailsėti. Prie šventinės nuotaikos kūrimo dekoracijomis ir papuošimais prisidėjo individualioji įmonė „Baliomagija“.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.