Kolegos vienminčiai, mėgstantys minti dviračių pedalus, kviečiame savaitgalį praleisti Plateliuose su dviračiais! PAPILDYTA

2014-07-28

 

       Orientavimosi sporto klubas „Versmė“ su partneriais ir bendraminčiais kviečia visus mėgstančius minti dviračių pedalus praleisti rugpjūčio 3-ą, sekmadienį, Plateliuose, Žemaitijos nacionaliniame parke,  ir kartu „apminti“ mūsų ežerus.

       Rugpjūčio 3 dieną Žemaitijos nacionaliniame parke vyks vienas iš „Žemaitijos MTB taurės 2014“ etapų, o varžybų centras ir startas – prie Platelių jachtų klubo, „Šeirės“ poilsiavietėje. Tai dar nauja trasa, kurioje tokios lenktynės vyko tik vieną  kartą 2013 metais. Trasa nusidrieks apie visus Platelių ir Beržoro ežerus, jos ilgis sieks 40 km. Trasa  „greita”, nors yra reljefo išraižyta, tačiau gerai išvažiuojami miško keliukai leidžia ją įveikti greitai ir nesunkiai. Maršrutas bei žygio pobūdis parinktas taip, kad lenktynės būtų įdomios visiems dalyviams – pakankamai sudėtingos profesionaliems dviratininkams, bet kartu įveikiamos ir kiekvienam dviračių sporto mėgėjui. Vaikams iki 12 metų bus paruošta atskira iki 2,5 km ilgio trasa.

       „Kad tai „lenktynės“, neturi nieko gąsdinti, nes dalyvauti „Žemaitijos MTB taurės 2014“ dviračių varžybose gali visi, nepaisant nei amžiaus, nei pasiruošimo lygio – profesionalūs sportininkai ir paprasti dviračių mėgėjai. Pernai į šias lenktynes susirinko beveik  200 dalyvių. Nenorime, kad mėgėjams dalyvavimas šiose lenktynėse paliktų neigiamų emocijų. Todėl šių metų maratone išskirta papildoma grupė – „Draugų žygis“, – kurioje, nesivaržydami ir nelenktyniaudami,  galės dalyvauti mėgėjai, labai retai važinėjantys dviračiais, o jų trasa bus dvigubai trumpesnė – apie 21 km. Šią trasą beveik šimtu procentų reikės įveikti išskirtinai tik naujai įrengtais dviračių takais apie Platelių ežerą. Organizatorių tikslas –  „Žemaitijos MTB taurės“ lenktynes daryti patrauklias visiems, nepaisant amžiaus bei pasiruošimo lygio”, – pristatinėjo šiuos renginius vienas pagrindinių organizatorių Gintaras Domarkas.

       „Kviečiame Jus prisijungti prie didelio būrio dviračių sporto entuziastų ir dalyvauti „Žemaitijos MTB taurės“ dviračių lenktynėse ar „Draugų žygyje“ Plateliuose rugpjūčio 3 d. bei kitose mūsų rengiamose varžybose“, – kvietė Gintaras Domarkas. Dalyvių registracija varžybų dieną varžybų centre prasideda 10 val. dalyvių startas – 12 val. Išankstinė registracija BŪTINA, o ją galima atlikti internetu http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2014112 puslapyje.

       Liepos 26-ą, Platelių ežere vyko tradicinis 33 plaukimo maratonas. Orientavimosi sporto klubas „Versmė“ įsteigė papildomą prizą – tai stipriausiam „Žemaitiško triatlono“ dalyviui. Kas ir kaip juo gali tapti? Reikia sudalyvauti trijuose maratonuose:

  1. Platelių plaukimo (mažajame, 1,9 km) maratone, kuris jau vyko liepos 26 dieną. 
  2. „Žemaitijos MTB taurės 2014“ Platelių etape (pagrindinėje trasoje, 40 km) rugpjūčio 3 dieną.
  3. Bėgime Plungės miesto seniūno taurei laimėti. Bėgimas bus organizuojamas Plungės parke rugpjūčio 16 dieną.

       Šį prizą laimės absoliučiai geriausiai visuose trijuose maratonuose pasirodęs dalyvis, – atskirai tarp vyrų ir moterų.  „Žemaitiško triatlono“ nugalėtojo prizas įsteigtas antrus metus iš eilės, 2013 metais šį prizą laimėjo plungiškis Ignas Razutis. 2014 metų prizas laukia nugalėtojų.

       „Žemaitijos MTB taurės“ varžybų nuostatus bei smulkesnę informaciją su kuria būtina susipažinti, galima rasti čia:

http://www.s-sportas.lt/naujienos/v/200, http://www.tengris.lt/upload_data/PlateliuMTB%20informacija.htm,

http://www.versme.osport.lt/zemaiciu-triatlonas-2014/mtb-taure-2014/

 

Organizatorių vardu – Gintaras DomarkasĮvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.