KNYGŠ² KALĖDOS kviečia papildyti mokyklų bibliotekas

2012-11-15
Å vietimo skyrius kviečia plungiškius dalyvauti akcijoje KNYGŲ KALĖDOS. Kviestume į mones, organizacijas, pavienius asmenis dovanoti knygų mokyklų bibliotekoms. Knygas galite dovanoti Jūsų pasirinktai mokyklos bibliotekai. Tikimės, kad paremsite mokyklų bibliotekas.

Iš anksto dėkojame.   

KNYGŲ KALĖDOS kviečia papildyti mokyklų bibliotekas            

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ tęsiasi ir kviečia papildyti mokyklų bibliotekas naujomis knygomis.

Pernai visi susitelkę surinkome 17 tūkstančių knygų šalies viešosioms bibliotekoms. Sukurkime kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

„Per šias Kalėdas kiekvienas galime grį žti į savo mokyklą. Grį žti ne tuščiomis, o su naujomis ir į domiomis knygomis. Iš jų Lietuvos vaikai mokysis mąstyti, kurti ir pažinti pasaulį !“ – kviečia Prezidentė.

Daugiau nei 1000 mokyklų parengė reikalingiausių knygų sąrašą, į kurį į trauktos per praėjusius dvejus metus išleistos vaikų ir jaunimo grožinės literatūros knygos, taip pat programinė literatūra, enciklopediniai leidiniai. Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite: www.knygukaledos.info
 
Naujų knygų savo krašto mokyklai Lietuvos žmonės galės nupirkti dovanų iš „Knygų Kalėdų“ lentynos, kuri į sikurs knygynuose „Vaga“, „Pegasas“ ir „Knygų namai“ lapkričio 19 – sausio 6 dienomis. Akcijoje dalyvaujančios knygos bus pažymėtos specialiu lipduku ir joms bus taikoma 20 proc. nuolaida.

Knygų savo krašto mokyklai žmonės ir organizacijos galės padovanoti ir tiesiogiai. Prie akcijos pakvietėme prisijungti užsienio ambasadas, Lietuvos pramonės ir verslo organizacijas.

Kviečiame mokyklas aktyviai dalyvauti akcijoje, surengti knygos skaitymus su krašto rašytojais ir šventinius renginius vaikams.

Akcijos koordinatorius – 
Daina Karlonaitė, Ugdymo plėtotės centras
Tel. (8 5) 204 5497; Mob. (8 647) 85 908
daina.karlonaite@upc.smm.lt

Skaitykime, dovanokime, dalykimės!
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.