Klaipėdoje vykusiame renginyje „Verslas veža“ dalyvavo gausus būrys plungiškių

2015-05-08


       Verslumo paslaptys iš pirmų lūpų jaunimą domina ne mažiau nei roko koncertai – tai įrodė iniciatyva „Verslas veža”, kurios renginiuose visoje šalyje pernai apsilankė apie 9 tūkstančius jaunuolių. Neslūgstant susidomėjimui, ciklas pratęstas ir šiais metais.

       „Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Šių renginių tikslas – motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis bei išbandyti savo jėgas praktiniuose užsiėmimuose, kurie padės įvertinti esamas žinias bei verslo aplinkos suvokimą.

       Ankstų balandžio 30 dienos rytą į Klaipėdą išvyko gausus būrys jaunų žmonių iš Plungės, o vėliau prisijungė ir moksleiviai iš Platelių gimnazijos.

      „Švyturio“ arenoje susirinkusius dalyvius pasveikino Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas ir VšĮ „Versli Lietuva“ generalinis direktorius Mantas Juozas Nocius.

      Vėliau sėkmės  istorijomis  ir  verslo  patirtimi  dalijosi verslininkas, muzikantas Vytautas Medineckas-Ironvytas, ZIP FM radijo laidų kūrėja ir vedėja  Simona  Albavičiūtė-Bandita,  muzikantas,  menų fabriko  Loftas  įkūrėjas  Viktoras Diawara,  apyrankių „Shkertik“  kūrėjas Tautvydas  Kalvaitis, Sortbox  idėjos autorė Greta Pušinskytė, neurolingvistinio programavimo trenerė, tarptautinių derybų komandų konsultantė Viktorija Česonytė.

      Dalyviai visą dieną galėjo ne tik klausytis sėkmės istorijų, bet ir  dalyvauti praktiniuose mokomuosiuose seminaruose apie skirtingų verslų steigimą, ugdyti verslininkams naudingus derybų įgūdžius. 

      Smagų ir naudingą pasibuvimą vainikavo roko grupės COLOURS OF BUBBLES grupės koncertas.

 
 
Jaunimo reikalų koordinatorė
Lolita Vaitkevičienė
 
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.