Kiekvienas turime galią kurti geresnį rytojų

2019-03-22

Kovo 21 d. Plungėje įvyko nacionalinio projekto „Eurodebatai“ renginys, kuriame keturi miesto ir rajono mokiniai varžėsi dėl geriausio oratoriaus titulo. Visi jaunuoliai pasisakė pagrindine projekto tema „Kaip balsuosiu ne tik kojomis, bet ir galva“.

Dalyvių kalbų klausė ir jas vertino Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis kartu su kitais komisijos nariais: Plungės viešosios bibliotekos direktore Violeta Skieriene, humoristu Mantu Bartuševičiumi, Europos Komisijos atstovybės komunikacijos grupės nare Raminta Kėželyte. Nugalėtoją rinkti galėjo ne tik komisija, bet ir į renginį gausiai susirinkę žiūrovai.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, nugalėtoja tapo – Plungės “Saulės” gimnazijos III c klasės mokinė Agnė Staupelytė, antroji vieta atiteko Plungės “Saulės” gimnazijos dvyliktos klasės mokiniui Mykolui Mažuknai.

“Pats svarbiausias žingsnis – išrauti mumyse įsišaknijusį įsitikinimą, kad mano balsas nieko nelemia”, – teigia renginio nugalėtoja Agnė Staupelytė, kuri jau balandžio 7-8 d. dalyvaus debatų meno mokymuose bei varžysis „Eurodebatų” finale Vilniuje.

Projektą įgyvendina Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje ir Jaunimo Europos komandos nariai.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.