„Kiekvienas mūsų turi savo kitą krantą…”

2023-12-13

Su malonumu norime pakviesti apžiūrėti Plungės viešojoje bibliotekoje eksponuojamą Aleksandro Ostašenkovo fotografijų parodą „Kitas Krantas“!

Aleksandras Ostašenkovas parodose dalyvauja nuo 1973 m. Surengė per 30 personalinių parodų Lietuvoje ir užsienyje, daugiau kaip 100 nacionalinių ir tarptautinių parodų dalyvis, pelnęs per 50 apdovanojimų. 1975 m. pastatė filmą „Lapams krintant“.

„KITAS KRANTAS  – tai žmogaus gyvenimo esmė, egzistencinis klausimas, pasipildantis abejonėmis, išvadomis, pastangomis aprėpti neaprėpiamą, suprasti pasaulį ir save, įvardyti gyvenimo vertybes besikeičiančioje patirtyje mums skirtame stebuklingame egzistenciniame blyksnyje. Gyvenimas duotas kad jį gyventum, kad bėgant metams jį pažintum, ir kad sąmonei priartėjus prie lemtingos ribos nusiviltum, suvokdamas, kad nieko tame gyvenime nesupratai, kad anot Izaoko Niutono „Aš tik mažas vaikas, žaidžiantis ant vandenyno kranto“. KITAS KRANTAS – metafora, mūsų jau įvykusio gyvenimo apibendrinimas. Jis toks efemeriškas, kaip vizija besisklaidančiame rūke. Kiekvienas mūsų turi savo kitą krantą. Jis išryškėja ilgame prigimties ir tapatybės atpažinimo kelyje, supratus ir įvardijus savo prigimtį.“

Aleksandras Ostašenkovas

Paroda surengta tęsiant projekto parodų ciklą „Būtis ir laikas lietuvių fotografų kūryboje“.

Projektą finansuoja Plungės rajono savivaldybė.

Plungės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.