Kiekvienam 2022 metais gimusiam vaikui – po dovanėlę su Plungės simbolika

2022-01-03

Plungės rajono savivaldybė tęsia tradiciją pasveikinti kūdikio susilaukusius rajono gyventojus – mamos ir tėčiai, atėję į Civilinės metrikacijos skyrių įregistruoti naujagimio, bus apdovanoti simboline jų vaikui skirta dovanėle. Kiekvienam 2022 metais įregistruotam kūdikiui, kurio gyvenamoji vieta deklaruota Plungės rajono savivaldybėje, bus įteiktas spalvingas, minkštas, natūralaus pluošto, po maudynių labai reikalingas kilpinis rankšluostis su gobtuvu. Kartu su kūdikio gimimo faktą liudijančiu dokumentu tėveliams bus perduotas Savivaldybės vadovų palinkėjimas vaikui augti sveikam, mylėti artimuosius bei savo kraštą ir valstybę.

Dovanėle galės džiaugtis ir užsienyje gimę kūdikiai, jei jų tėvai nuspręs deklaruoti vaiko gyvenamąją vietą Plungės rajono savivaldybėje. Tuo norima priminti, kad Plungė jų laukia sugrįžtant namo. Vaiko gimimas yra didelė šventė ne tik jo tėvams, šeimai, bet ir gimtam miestui, miesteliui ar kaimui.

Priminsime, jog kūdikiams, kurie gimė 2021-aisiais, dovanų teko spalvingi vaikiški pončai, o 2020-aisiais – standartinių išmatavimų natūralaus pluošto patalynės komplektai.

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.