Ketvirtasis videofilmas apie URBACT projektą „4D miestai” – „Verslas sveikatos inovacijose“

2015-01-31


 

 

   

            Vykdant Europos mainų ir mokymosi programos URBACT projektą „4D miestai“, sukurtas ketvirtasis projekto „4D miestai“ videofilmas (anglų k.), kuriame galėsite daugiau sužinoti, kaip 8 Europos miestai pasitelkia žinias, vykdydami šį sveikatos inovacijų projektą.

            Projekto partneriai: Igualados miestas (Katalonija, Ispanijos Karalystė) – vadovaujantysis partneris; miestai partneriai – Plungė (Lietuva), Leeds (Jungtinė Karalystė), Novara (Italija), Tartu (Estija), Brainport Eindhoveno Regionas (Nyderlandai), Verslo plėtros korporacija, Jena (Vokietija) ir Baia Sprie (Rumunija).

            Projektas „4D miestai“ analizuoja keturių veiksnių – sveikatos, žinių, verslo ir piliečių – sąveiką sveikatos inovacijų srityje, orientuotų į ekonomikos augimą.

            Šis videofilmas sukurtas apie verslą, kaip vieną iš keturių veiksnių, skatinančių vietos ekonominę ir socialinę plėtrą per kuriamas inovacijas sveikatos srityje. Jame pabrėžiama, kad viešojo administravimo, privataus sektoriaus atstovai ir piliečiai turi bendradarbiauti, stiprindami sveikatos priežiūros sistemą. Ir ne tik kai kalbama apie investicijas ar pelną, bet ir nuolat dalytis žiniomis bei dirbti kartu.

            Nutrukus pasirodys ir verslo naujienlaiškis su dar daugiau naujienų!

 

Videofilmas „Verslas sveikatos inovacijose“.

http://youtu.be/Z5VN9ATctbI

 

Pagal vadovaujančiojo partnerio informaciją straipsnį parengė

Rasa Jonušienė,
Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausioji specialistė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.