Ketvirtajame ligoninės aukšte – remontas

2023-08-25
Plungės ligoninė, patalpų remontas
Ligoninės ketvirtajame aukšte pradedami vėdinimo sistemos įrengimo darbai

Kartais pacientai ligoninėje praleidžia ne dieną ir ne dvi, o kur kas daugiau laiko, tad labai svarbu, kad aplinka, kurioje žmogus gydomas, būtų tvarkinga, jauki, patogi.

Ligoninė, siekdama ir pacientams, ir personalui suteikti kuo geresnes sąlygas, investuoja į atsinaujinimą. Prieš kurį laiką sutvarkytas pastato penktasis aukštas, kuriame dabar įsikūrę Vidaus ligų ir Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriai. Šiuo metu statybininkai triūsia ketvirtajame aukšte, vėliau bus tvarkomas trečiasis.

Ir ketvirtajame, ir trečiajame aukšte – Vidaus ligų, Neurologijos, Palaikomojo gydymo ir  reabilitacijos skyriuose – bus įrengta moderni vėdinimo sistema.

Šiuos darbus ligoninė finansuoja iš savo biudžeto, jiems planuota išleisti 108 900 Eur (su PVM), tačiau atvirame tarptautiniame konkurse darbus pavyko nupirkti už 78 350,95 Eur  (su PVM). Taigi sutaupyta apie 30 tūkst. eurų.

Rangos darbų sutartis tarp ligoninės ir rangovo (beje, konkursą laimėjo ir darbus atlieka plungiškiai) pasirašyta birželio 26 dieną.

Kad darbai vyktų kuo greičiau ir sklandžiau, netrikdant tiesioginio ligoninės darbo, ketvirtasis aukštas buvo visiškai ištuštintas, skyriai perkelti į kitus aukštus. Tai, žinoma, sukelia šiokių tokių nepatogumų, bet jie – laikini. O perspektyva džiuginanti – juk įgyvendinus projektą ligoninė pasitiks ne specifiniu kvapu, o kur kas gaivesniu oru.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.