„Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ kurs Milašaičiuose

2017-07-26

„Keliaujančios architektūros dirbtuvės“ – tai vasaros atostogų metu vykstantis projektas, kuriuo siekiama atkreipti visuomenės, ypač vaikų, dėmesį į kasdienę žmogų supančią aplinką ir parodyti, kad jos puoselėjimas gali būti į domus, žaismingas ir į traukiantis užsiėmimas, į gyvendinamas realiomis, daug materialiųjų ir žmogiškųjų išteklių nereikalaujančiomis priemonėmis. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą būti aktyviais savo aplinkos kūrėjais, aktyvinti bendruomeninę veiklą ir pilietiškumą.

Per 5 dienas (rugpjūčio 2-6 dienomis) kartu su Milašaičiuose ir jų apylinkėse gyvenančiais vaikais devynių savanorių komanda kurs ir pastatys objektą viešojoje erdvėje. Koks jis ir kas tai bus, – kol kas nežinoma, nes visa tai sukurta ir nuspręsta bus dirbtuvių metu kartu su dirbtuvėse dalyvausiančiais vaikais. 

Šis projektas šiemet taip pat buvo į trauktas į Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės globojamos iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ gerųjų pavyzdžių sąrašą.

Kviečiu pasidalyti žinia apie būsimas dirbtuves bei rugpjūčio 2-6 dienomis atvykti į Milašaičius ir susitikti su projekte dalyvaujančiais savanoriais ir vaikais. Į visus klausimus mielai atsakysiu ir Jūsų skambučių lauksiu telefonu 8 645 84 683.

Iki susitikimo Milašaičiuose!

 

Milašaičių komandos kuratorė Karolina Želvė
karolina.tamasauskaite@gmail.com
  
 
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.