Kelias į sveikatą vedė per Platelius

2013-07-24

 

 

 

    Norime pasidžiaugti gražiu regioniniu renginiu prie Platelių ežero.

    Liepos 17-ą  prie Platelių ežero jachtų klubo LASS Plungės filialas pakvietė į antrus metus rengiamą renginį – sąskrydį „Kelias į sveikatą ir pažinimą“. Tai vienas iš Plungės savivaldybės finansuojamo sveikatos projekto renginių. Į  VšĮ  Klaipėdos ir Telšių regiono aklųjų centro Plungės filialo kvietimą atsiliepė ir aktyviai renginyje dalyvavo neregiai ir silpnaregiai iš Plungės rajono ir Rietavo savivaldybių, iš Klaipėdos miesto, Mažeikių, Skuodo, Telšių rajonų filialų. Iš neregių neišsiskyrė ir plungiškių draugai – Diabeto klubas ir bendrija „Viltis“.

    Sveikinimo žodį tarė ir renginį atidarė Plungės rajono savivaldybės meras Albinas Klimas. Švente džiaugėsi Platelių seniūnė Danutė Rapolavičienė, bendruomenės pirmininkė Vitalija Lukavičienė, Žemaitijos nacionalinio parko direktorius Ramūnas Lydis ir kiti svečiai bei renginio rėmėjai. Sąskrydis prasidėjo visuotine mankšta, kurioje dalyvavo apie 150 renginio dalyvių. Vėliau susirinkusiuosius linksmino LASS filialų ir svečių meniniai kolektyvai. Bendriems šokiams grojo ekspromtu susibūrusi kolektyvų vadovų jungtinė kapela. Renginio metu buvo demonstruojamos UAB „Biomedika“ regos kompensacinės priemonės, kurias buvo galima vietoje įsigyti.

    Prisilinksminę ir prisimankštinę, visi vaišinosi kareiviška koše, namine gira ir komandiniais prizais – arbūzais. Visiems aktyviai talkino ir renginį padėjo surengti jaunų savanorių komanda. Sporto aikštynu ir mašinų stovėjimo aikštele leido naudotis Telšių miškų urėdija, elektrą aparatūrai prijungti dovanojo jachtų klubas. Kareivišką košę atvežtoje kareiviškoje lauko virtuvėje virė būrelis Lietuvos šaulių sąjungos  Rietavo kuopos aktyvistų. Košei produktus dovanojo UAB „Plungės baldai“ ir jos direktorius Kęstutis Buividas. Sveikatos projekto rengėja ir vykdytoja Janina Rupšienė ir VšĮ Klaipėdos ir Telšių regionų aklųjų centro direktorė Daina Vitkauskienė nuoširdžiai dėkojo visiems susirinkusiems ir padėjusiems surengti regioninį sąskrydį. Padėkos už aktyvų dalyvavimą įteiktos kiekvienam kolektyvui, UAB „Regseda“,  pintais šiaudinukais apdovanoti visi svečiai, talkininkai, rėmėjai.

Daina Vitkauskienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.