Kėdainiuose sužibėjo jaunosios krepšininkės iš Alsėdžių

2018-11-06

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos krepšininkės, vadovaujamos kūno kultūros mokytojos Jurgitos Krasauskienės, dalyvauja žymių Amerikos lietuvių dr. Juozo ir p. Aleksandros Kazickų anūko Peter Kazickas iniciatyva rengiamoje programoje „Jaunimas gali“.

Pagrindinė programos misija – išnaudoti sportą kaip priemonę socialiniam ir asmeniniam jaunimo tobulinimui, įkvėpti bei motyvuoti Lietuvos jaunimą.
Programa taip pat siekiama prisidėti sprendžiant Lietuvoje ypač aktualias problemas, tokias kaip patyčios, alkoholizmas, savižudybės, prekyba žmonėmis ir kt.

Rudens atostogų dienomis programos dalyviai susitiko Kėdainiuose. Čia šurmuliavo „Jaunimas gali“ pirmojo sezono atidarymo renginys – krepšinio šventė. Įspūdingoje Kėdainių arenoje įvairiose krepšinio rungtyse varžėsi daugiau nei 300 programos vaikų iš įvairiausių Lietuvos miestų, miestelių bei kaimų. Tikroje krepšinio sporto šventėje dalyvavo ir jaunosios Alsėdžių gimnazistės. Renginio metu komandos ne tik demonstravo savo krepšinio įgūdžius, kuriuos daugiau nei mėnesį tobulino kartu su programos treneriais, tačiau taip pat turėjo neįtikėtiną progą iš arti susipažinti su daugeliui pavyzdžiu tapusiomis asmenybėmis. Kartu su kitais programos dalyviais jos daug bendravo su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais, lenktynininku Benediktu Vanagu, jaunimas dalyvavo šokių pamokoje su tiesiai iš Jungtinių Amerikos Valstijų į šventę atvykusia Amerikos lietuve, šokių kompanijos „Confidance Chicago“ įkūrėja Žiba Sidryte. Susitikime jaunimas stebėjo Ž. Sidrytės pasirodymą, išgirdo jos gyvenimo istoriją bei išmoko flashmob‘o šokį.

Be puikių patirtų emocijų, teko pademonstruoti ir savo sportinius sugebėjimus.
Susumavus rezultatus, Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazijos merginoms atiteko pirmoji vieta!

Pasak renginio organizatorių, „…tai buvo pirmasis „Jaunimas gali“ renginys, kuriuo finišavo programos krepšinio dalis. Visi programos dalyviai jau šią savaitę į rankas čiups lėkščiasvydžio diskus ir tobulins lėkščiasvydžio įgūdžius, o po dviejų mėnesių dar kartą susitiks dideliame programos renginyje ir susirungs tarpusavyje, tik šįkart – lėkščiasvydžio aikštelėje. Iš viso jaunimas per metus susipažins net su 4 sporto šakų pagrindais, susiras daugiau nei 300 draugų visoje Lietuvoje ir semsis motyvacijos iš daugybės žymių savo srities profesionalų“, – sako programos vadovas Arminas Vareika.

Beje, organizatoriai labiausiai dėkoja 13 šalies ugdymų įstaigų, kurios sudarė sąlygas atostogų metu mokiniams dalyvauti šioje šventėje. Padėka atskriejo ir į Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnaziją.

 

 

Informaciją parengė Daiva Gramalienė

Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.