Kas naujo savanorystės fronte?

2016-05-04

 

    Plungės jaunimo darbo centre (JDC) vyko Plungės JDC ir projekto  „Atrask save“ savanorystės mentorės ir koordinatorių susitikimas, kuriame dalijomės naujausiomis žiniomis apie savanorystę.

    Trumpai, – kokia NAUDA SAVANORIUI: pažymėjimas pabaigus savanorystę, erdvė neformaliajam mokymuisi ir naujoms patirtims nuo 1 iki 4 mėn., kompensuojamos kelionės (galite savanoriauti bet kuriame Lietuvos mieste pasirinktoje organizacijoje) ir būsto nuomos išlaidos, maisto pinigai, PSD ir kt.

    NAUDA ORGANIZACIJAI: savanorio pagalba konkrečiam laikotarpiui, indėlis į jauno žmogaus mokymąsi, naujų patirčių į gijimą, savanoris  „atsineša“ 30 eurų kanceliarinėms ir kt. prekėms jo vykdomoms veikloms atlikti.

    Šiuo metu jaunuoliai nuo 15 iki 29 metų, kurie nedirba ir nesimoko, dėl galimybės dalyvauti savanoriškoje veikloje turi kreiptis į Renatą Jastrumskienę, vietos JGI projekto  „Atrask save“ koordinatorę Plungės rajono savivaldybėje, tel. 8 631 46 081, el. p. plunge.jgi@gmail.com

    Organizacijos, norinčios priimti savanorius ir akredituotis Plungės rajono savivaldybėje, turi kreiptis į asociacijos  „Mes – šeima“ JGI projekto  Atrask save“ vadovę Dovilę Gulbinaitę, tel. 8 608 83 632. el.p. dovile.gulbinaite@gmail.com.

    Birželio 14 d. 10 val. Plungės JDC, 203 kab,. renginį apie savanorystę suplanavome ir jaunimui…

    Sėkmės priimant iššūkius ir gyvenimo rutiną paverčiant į domiu ir turiningu nuotykiu!

 

Plungės jaunimo darbo centro informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.