Karo prievolės ir komplektavimo tarnyba Plungėje – naujose patalpose

2017-05-05

Balandžio 27 dieną Plungėje, Telšių g. 1A,  atidarytas naujas Lietuvos kariuomenės Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos (KPKT) poskyris. Naujakurius aplankė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis ir mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius.

 Poskyrį  atidaręs ir simbolinę įkurtuvių juostelę perkirpęs Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos viršininkas plk. Arūnas Balčiūnas pasidžiaugė Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos plėtra, kuri suteikia dar didesnes galimybes greičiau ir patogiau gauti informaciją apie tarnybą bei susitvarkyti dokumentus karo prievolininkams.

„Naujųjų poskyrių atidarymai – tai žymus postūmis visos mūsų tarnybos veikloje, o kartu ir dar vienas žingsnis, palengvinantis aplinkinių rajonų jaunuolių karo prievolės tvarkymąsi“,  – sakė plk. A. Balčiūnas.

Plungės poskyrio atidarymo ceremonijoje dalyvavo ir Krašto apsaugos savanorių pajėgų ( KASP) Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės vadas plk. ltn. Aristidas Gerasimavičius bei Lietuvos šaulių sąjungos atstovai.

Plungės poskyriui vadovauti paskirtas vyr. srž. Marius Pečiulis. Naujasis poskyris atsakingas už karo prievolės administravimą ir atranką į profesinę karo tarnybą Plungės, Skuodo ir Rietavo savivaldybėse. Šių rajonų šauktiniai, patekę į šaukiamųjų sąrašus,  ir piliečiai, norintys atlikti  savanoriškai tarnybą, jau turi kreiptis į poskyrį, įsikūrusį Telšių g. 1A, Plungėje.

„Tiek vyrui, tiek moteriai nėra šventesnės pareigos, kaip ginti savo tėvynę. Mūsų protėviai ją apgynė, mes taip pat turime ją mylėti ir saugoti, turime būti savo žemės šeimininkai, – sveikindamas su įkurtuvėmis, pažymėjo meras A. Klišonis. – Džiugu, kad pastaraisiais metais Lietuvoje į krašto apsaugą žiūrima su pagarba. Savivaldybė savo ruožtu pasirengusi bendradarbiauti su tarnyba ir dėl šauktinių, ir kitais klausimais.“

KPKT Plungės poskyryje tarnaus trys kariai, kurie suteiks karo prievolininkams ir kitiems rajono gyventojams visą rūpimą informaciją apie karo tarnybą.

 

Plungės rajono savivaldybės informacija 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.