Karjeros diena Plungės Senamiesčio mokykloje

2019-01-31

Sausio 25 dieną pirmasis pusmetis užbaigtas Karjeros diena. Pirmojo aukšto fojė buvo eksponuojami

technologijų mokytojos Linos Bulavienės 9-ųjų klasių mokinių kūrybiniai darbai – „Profesinę veiklą atspindintys logotipai“. 

Mokyklos bendruomenė galėjo pasidžiaugti 9-ųjų ir 10-ųjų klasių mokinių grupių pristatytomis įvairiomis profesijomis. 9b klasės mokiniai pristatė  informacinių technologijų, šiuolaikinės medicinos, grožio srities, jūrų laivavedybos ir oro linijų profesijas. 9c klasė rengė pristatymus apie bankininkystę, draudimus, odontologiją, veterinariją, teisę, policiją, advokatūrą bei nano technologijas. 10a klasė kvietė susipažinti su vadybos, rinkodaros, apželdinimo specialisto, ugniagesio, architekto ir psichologo darbo ypatumais. 10b klasės mokiniai įdomiai supažindino su menų, fotografijos, statutinėmis, sporto ir ateities profesijomis. 10c klasė žaismingai pristatė ikimokyklinį ugdymą, skautiškas ir užsienio kalbų specialisto veiklas, kelionių agento ir mechaniko profesijas. Visi devintokai ir dešimtokai išbandė pranešėjo-lektoriaus profesiją, dirbdami „Profesijų stotelėse“. 

Šią dieną mokiniai aktyviai leido laiką ne tik mokykloje, bet ir įvairiose įmonėse, tėvelių darbovietėse. Nemažai apie profesijas sužinojo dalyvaudami edukacinėse programose. Organizuotos išvykos į UAB „Klaipėdos duona“, UAB „Home Group“, UAB „Roshen“, UAB „Plungės vandenys“, UAB „Litnaglis“, UAB „Lino takas“, Plungės sveikatos ir grožio kliniką, odontologijos kliniką „Sanus“, Žemaitijos nacionalinį parką,  Policijos komisariatą, Žemaitės memorialinį muziejų, Telšių regiono nepavojingų atliekų sąvartyną.

Dėkojame šioms įmonėms už bendradarbiavimą, už susitikimus ir įdomius edukacinius užsiėmimus. 

Veikloje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė.

     
 
 
 
 Ugdymo karjerai  koordinatorė Loreta Oželienė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.