Karjeros diena Plungės ,,Saulės“ gimnazijoje

2019-01-31

       Pirmą II pusmečio dieną gimnazijoje šurmuliavo Karjeros dienos dalyviai: ,,Saulės“ gimnazistai, jų tėvai, mokytojai, atstovai iš

Platelių, Žemaičių Kalvarijos ir Kulių gimnazijų. Tradiciniame renginyje gausiai sulaukta svečių iš Vilniaus universiteto Medicinos, Ekonomikos ir verslo administravimo, Filosofijos, Matematikos ir informatikos fakultetų. Atvyko studentų ir dėstytojų iš Kauno technologijos universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, taip pat Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto, Šiaulių universiteto, Klaipėdos universiteto, Klaipėdos valstybinės kolegijos, Kauno kolegijos ir Socialinių mokslų kolegijos atstovai.

    Apie stojimo sąlygas į aukštąsias mokyklas Lietuvoje supažindino Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui vyr. konsultantė Odeta Kardauskė. Paskaitas gimnazistams, jų tėvams ir mokytojams apie karjeros pasirinkimo aktualijas skaitė  žurnalo ,,Reitingai“  vyr. redaktorius Gintaras Sarafinas.

      Labai džiugu, kad Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto Matematinės informatikos katedros vedėjas dr. Vilius Stakėnas už didelį indėlį, ugdant mokinius, įteikė Lietuvos matematikų draugijos apdovanojimą – matematikų patriarcho Zigmo Žemaičio medalius – Plungės ,,Saulės gimnazijos mokytojoms Irenai Lukauskienei ir Virginijai Lukavičienei. Lietuvos švietėjo, matematikų patriarcho Zigmo Žemaičio (1884-1969) medalis sukurtas minint jo 100 metų gimimo sukaktį (skulptorius Antanas Žukauskas). Medaliu apdovanojami asmenys, nusipelnę Lietuvos švietimui, mokslui, dvasinei nacionalinei kultūrai. Didžiuojamės gimnazijos mokytojomis Irena Lukauskiene ir Virginija Lukavičiene! Sveikiname ir linkime sėkmės bei puikių pedagoginių rezultatų!

        Aukštųjų mokyklų atstovai surengė informacinę mugę: gimnazistai turėjo puikią progą pasidomėti ir daugiau sužinoti apie studijavimo Lietuvoje galimybes, įsigilinti į siūlomų studijų programas.

     Pirmų klasių mokiniams buvo suorganizuota išvyka į Klaipėdą: aplankytos  Lietuvos aukštoji jūreivystės bei Turizmo mokyklos, saldainių fabrikas – UAB ,,Roshen“.  Antrokai lankėsi  Vičiūnų įmonių grupės gamyklose ir VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninėje.

     Dėkojame Karjeros centro vadovei Irenai Norgėlienei už turiningą dieną, puikius renginius, galimybę bendradarbiauti su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis.

      Karjeros dienos renginiai tęsiasi: š. m. vasario 7 d. gimnazistai ruošiasi kelionėn į Vilniaus LITEXPO parodų rūmus, kur vyks Lietuvos aukštųjų mokyklų mugė STUDIJOS 2019.

Plungės „Saulės“ gimnazijos informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.