Kanklininkei iš Plungės – pirmo laipsnio diplomas

2017-12-07


 

Lapkričio 29 d. Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykloje nuaidėjo VI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų kanklininkų etiudo konkursas. Konkurse dalyvavo daugiau nei 40 dalyvių iš 12-os Žemaitijos krašto mokyklų ir Rygos Pardaugavos muzikos ir dailės mokyklos. Konkurse dalyvavusi Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kanklininkė Viltė Daukantaitė (mokyt. metod. Irena Urbonienė) konkurse puikiai pagrojo pasirinktą etiudą ir iškovojo pirmo laipsnio diplomą. Konkurso dalyvių vertinimo komisijos darbe dalyvavo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos kanklių mokytoja metodininkė Irena Urbonienė.  

VI Žemaitijos ir Klaipėdos krašto muzikos ir meno mokyklų jaunųjų kanklininkų etiudo konkursas yra tarpmokyklinio projekto „Mokomės vieni iš kitų“ dalis. Be konkurso, tą pačią dieną buvo organizuotas turiningas metodinis seminaras kanklių mokytojams. Jiems paskaitas skaitė Klaipėdos universiteto Menų akademijos Muzikos katedros docentas Julius Kurauskas, vaikų ir paauglių psichologė Aurelija Ananjevaitė ir kt.

 

Dalia Stasikėlienė,
Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  
Silvos Galvadiškytės nuotraukoje jaunųjų kanklininkų etiudo konkurso pirmos vietos laureatė Viltė Daukantaitė su savo mokytoja Irena Urboniene
 

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.