Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą

2015-08-12
Iniciatyvinė grupė


       Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, Plungės jaunuoliai ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais. Antrąja religija Lietuvoje laikoma sporto šaka kasmet sukelia didžiulį gyventojų susidomėjimą, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai.

       Kontaktuodami su 53 savivaldybėmis bei Lietuvos krepšinio federacija, paaugliai rugpjūčio 10-31 dienomis aplankys daugybę šalies miestų ir miestelių, kuriuose kartu su komanda filmuos trumpą, palaikymą išreiškiantį, filmuką. Video įrašą žiūrovai galės išvysti socialiniuose tinkluose, internete bei televizijoje. Jame turėsime galimybę pamatyti nuostabias Lietuvos vietoves, o permesti kamuolį ryšis ne tik vietiniai gyventojai, bet ir žymūs Lietuvos žmonės, tokie kaip G. Titenis, V. Alekna ir kiti. Kvietimo prisidėti prie palaikymo akcijos sulaukė Lietuvos Respublikos prezidentė bei kiti aukščiausi šalies vadovai.

       Kiekvienam miestui suteikdami keletą sekundžių bei galimybę nusifilmuoti, aktyvus Plungės jaunimas sumontuos video filmuką, kaip vienas krepšinio kamuolys apskrieja Lietuvą. Tokiu poelgiu jaunuoliai nori parodyti, jog Lietuvos krepšininkai turi didžiulį gyventojų palaikymą, o vienas kamuolys gali suvienyti visą tautą.

 

Plungės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas,
akcijos iniciatorius Modestas Šaltupis
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.