„Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą“

2015-09-11
       Siekdami morališkai paremti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę, Plungės jaunuoliai ėmėsi iniciatyvos iš rankų į rankas perduoti krepšinio kamuolį su rinktinės krepšininkų parašais. Antrąja religija Lietuvoje laikoma sporto šaka kasmet sukelia didžiulį gyventojų susidomėjimą, tad trokšdami dar labiau suvienyti tautą, plungiškiai ryžosi kilniai palaikymo akcijai.

       Kontaktuodami su 53 savivaldybėmis bei Lietuvos krepšinio federacija, paaugliai rugpjūčio 10-31 dienomis aplankė daugybę šalies miestų ir miestelių, kuriuose kartu su komanda filmavo trumpą, palaikymą išreiškiantį , filmuką.

       Kiekvienai vietovei suteiktos 6 sekundės, o „permesti“ kamuolį ryžosi tokie žymūs žmonės kaip Giedrius Titenis, Jevgenijus Šuklinas, Virgilijus Alekna, Vytautas Grubliauskas, Ugnė Šmitaitė, Juozas Storpirštis, Vidas Blekaitis ir kiti į vairių sporto šakų atstovai, savivaldybių merai.

       Kiekvienam miestui suteikdami keletą sekundžių bei galimybę nusifilmuoti, aktyvus Plungės jaunimas montuoja filmuką, kaip vienas krepšinio kamuolys apskrieja Lietuvą.

       Plungės jaunio iniciatyvos globėjas – Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Štai jaunimo beveik galutinis rezultatas –

 

Savivaldybės inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.