Kalvarijos kalnai giedoti už laisvos Lietuvos žmones

2017-01-16

 

       Sausio 13 – oji kiekvienam lietuviui – istorinė diena, kai žmonėms savo krauju ir ašaromis teko kovoti už vieningą ir nepriklausomą šalį – Lietuvą.

       Pagerbti žuvusiuosius, pasidalyti išgyvenimais, pasidžiaugti, kad esame laisva šalis, tą dieną į renginį rinkosi ir Žemaičių Kalvarijos miestelio gyventojai. Sausio 13- osios minėjimas prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo kanauninkas Jonas Ačas. Po Šv. Mišių susirinkusieji skubėjo į Kultūros centrą, kur direktorė Rima Jokubauskienė tą reikšmingą datą primenančiais žodžiais prabilo į mažą ir jau suaugusįjį, į jauną ir jau pagyvenusį Lietuvos pilietį, pasveikino laisvą Lietuvą. Su pagarba ir didžiuliu dėkingumu dėkota tiems, kurie tą laisvę mums visiems iškovojo.

       Kalvariškiai ir miestelio senjorų klubo „Pilnatis“ (vadovė Genė Preibienė) nariai už žuvusiuosius, už sužeistuosius, už visos Lietuvos žmones giedojo Kalvarijos kalnus.

       Pabendravę prie šiltos arbatos, dar kartelį prisiminę tos siaubingos nakties vaizdus, su viltimi, kad daugiau šitas nepasikartos, vakarą užbaigė kelione į Plungės kultūros centrą, į Veronikos Povilionienės ir jos draugų koncertą.

Alma Mikalauskienė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.