Kalėdinio konkurso nugalėtojai

2024-01-22

Sausio 17-osios popietę į Plungės rajono savivaldybę trumpam sugrįžo… Kalėdos – tądien pasveikinome tuos, kurie kurdami kalėdinę nuotaiką savo lange, kieme, teritorijoje ar gatvėje nepagailėjo kūrybingumo, energijos, laiko. Tuos, kurie ne tik puošėsi, bet ir dalyvavo Savivaldybės surengtame kalėdiniame gražiausiai papuoštų vitrinų, langų, pastatų vidaus ir išorės, įstaigų, įmonių ir organizacijų teritorijų, gyvenamosios aplinkos konkurse.

Priminsime, jog šį konkursą paskelbėme gruodį – gyventojus, įstaigas, įmones, organizacijas raginome puoštis Kalėdoms, fotografuoti savo langus ir aplinką, o nuotraukas siųsti konkursui.

Nors konkursą organizavome pirmąkart, norinčiųjų jame dalyvauti tikrai netrūko. O kai dalyvių daug, tai ir vertinimo komisija plušėjo iš peties – išrinkti kūrybingiausius, originaliausius, įdėjusiuosius daugiausiai išmonės ir jėgų nebuvo lengva. Nes visi iki vieno labai stengėsi, kad mūsų Kalėdos, mūsų aplinka būtų kuo šviesesnė, spalvingesnė, žaismingesnė. Ir už tai visiems – pats nuoširdžiausias AČIŪ! Už išskirtinio puošnumo eglutes, šimtus lempučių, įspūdingus drakonus, raudonnosius nykštukus, neapsakomo gražumo karpinius ir visa kita.

„Ačiū visiems, prisidėjusiems prie to, kad ir mūsų Plungė, ir miesteliai, ir kaimai per Kalėdas būtų šviesesni. Ačiū, kad puošėtės ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų – gražinote ne tik savo namus, bet ir kiemus, gatves, kitas bendras erdves. Ir išties smagu stebėti, kad mūsų miestas ir visas rajonas kasmet vis gražesnis ir kad šviesos tuo tamsiausiu periodu vis daugiau“, – kreipdamasis į susirinkusiuosius sakė Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis.

Konkurso dalyviams dėkojo ir mero patarėja Anastasija Bojog, paminėdama, kad sulaukti tokios gausos dalyvių buvo netikėta, o išrinkti nugalėtojus – sudėtinga. Vis dėlto pavyko.

Visi dalyvavusieji buvo suskirstyti į septynias kategorijas, kiekvienoje iš jų išrinkta po tris geriausius, neskirstant, kuris pirmas, antras ar trečias.

Mažų įmonių kategorijoje išskirtine puošyba žavėjo:

Floristikos salonas „Kvietka In“;

Laikraščio „Plungė“ redakcija;

Plungės turizmo informacijos centras.

Didesnių įmonių kategorijoje pasižymėjo:

Konferencijų ir laisvalaikio centras „Porto“;

Restoranas „Flow“;

UAB „Litspringas“.

Įstaigų kategorijoje:

Žemaičių dailės muziejus;

Plungės Senamiesčio mokykla;

Plungės socialinių paslaugų centras.

Privačių erdvių kategorijoje:

Kulių seniūnijos Kumžaičių kaimo gyventoja Juzefa Žilienė;

Alsėdžių miestelio gyventojas Kazys Austys;

Kantaučių kaimo gyventojas Linas Ramanauskas.

Bendruomeninių iniciatyvų kategorijoje:

Alsėdžių seniūnija;

Plungės miesto V. Mačernio gatvės 9-ojo namo IV laiptinės gyventojai;

Glaudžių kaimo bendruomenė „Dvarkiemis“.

Gatvių kategorijoje:

Noriškių kaimo Medelyno gatvės gyventojai;

Žemaičių Kalvarijos Šašaičių gatvės gyventojai;

Plungės miesto A. Jucio gatvės 39 ir 41 namų bendrija.

Didžiausio visuomenės palaikymo sulaukusiųjų kategorijoje:

Plungės technologijų ir verslo mokykla;

Prūsalių kaimo bendruomenė „Liepupė“;

Plungės lopšelis-darželis „Nykštukas“.

Visiems nugalėtojams įteikti Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio pasirašyti padėkos raštai ir simbolinės dovanėlės. Pasidžiaugta, kad žmonės taip gausiai dalyvavo ceremonijoje, kad trumpam sugrąžino Kalėdas ir padovanojo daug geros nuotaikos.

Panašu, kad konkursas taps tradiciniu!

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.