KALĖDŠ² KARAVANAS atvyksta į Plungės miestą

2013-11-20

 

Netrukus tradicinis KALĖDŲ KARAVANAS leisis į 14 – ąją kelionę per Lietuvą. Kaip ir kasmet, jo pagrindinis tikslas – paremti p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamas kaimo mokyklas sporto inventoriumi ir lėšomis, kad mažų miestelių vaikai galėtų kokybiškai sportuoti. Lietuvos žmonių ir KALĖDŲ KARAVANO dovana mūsų šalies kaimo mokykloms tai – visiškai renovuoti ir sutvarkyti penki sporto aikštynai, sutvarkytos trys sporto salės, o surinktos dovanos – sporto inventorius, naujausios knygos – kasmet nukeliauja į 39 kaimo mokyklėles. Sukurkime mūsų bendrą dovaną kaimo mokykloms ir šiemet!

2013 m. gruodžio 17 dieną (antradienį ), 12 val., KALĖDŲ KARAVANAS iš Rotušės aikštės Vilniuje bus išlydėtas ponios Almos ADAMKIENĖS, J.E. Respublikos Prezidento Valdo ADAMKAUS, „Coca-Cola“ atstovų bei Kalėdų karavano globėjos, TV laidų vedėjos Beatos Nicholson. Tikimės, jog, kaip ir kasmet, prie jo dovanomis prisidės LR prezidentūros, LR Vyriausybės, LR Seimo, LR finansų ministerijos, Vilniaus, Kauno, Tauragės, Raseinių, Telšių, Klaipėdos, Kaišiadorių, Jurbarko, Plungės, Gargždų savivaldybės ir jų darbuotojai.  

Šviečiantis ir grojantis KALĖDŲ KARAVANAS keliaus per Lietuvą, skleisdamas šventinę nuotaiką, o gruodžio 20 dieną, 13 val., atvyks ir į Plungės miestą. KALĖDŲ KARAVANAS susitiks su Savivaldybės darbuotojais, miestiečiais, o 14 val. keliaus į kitą miestą. Susitikime dalyvaus ir Alsėdžių vidurinės mokyklos atstovai – tai p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojama Plungės rajono mokykla. 

Kalėdinio karavano maršrutas:

Gruodžio 17 d., Vilnius – išlydėtuvės:

12.00 Vilnius Rotušė

12.50 LR prezidentūra

13.00 LR Vyriausybė

13.10 LR finansų ministerija

13.15 LR Seimas

13.25 Vilniaus savivaldybė

17.00 Kalėdų karavanas Kaune

Gruodžio 18 d.

13 val. Kaišiadorys, 16 val. Raseiniai

Gruodžio 19 d.

14 val. Jurbarkas, 16 val. Tauragė

Gruodžio 20 d.

13 val. Plungė, 16 val. Telšiai

Gruodžio 21 d.

13 val. Gargždai, 16 val. Klaipėda

Daugiau apie akciją >>>


Paruošta pagal p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo pateiktą informaciją

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.