Kaip norime vystyti Plungės miesto centrą?

2024-03-20

Kovo 14 d. Plungės miesto savivaldybės ir urbanistų studijos PUPA komanda (daugiau apie įmonę www.pu-pa.eu) surengė viešas diskusijas apie Plungės miesto centrą, Palankės tvenkinį ir Rietavo gatvės skverą. Šioms teritorijoms yra rengiama urbanistinė plėtros vizija. Susitikimuose buvo pristatytos teritorijos analizės, vyko idėjų generavimas, dalyviai išsakė lūkesčius.

Į pristatymą Savivaldybėje susirinko Savivaldybės tarybos nariai, taip pat aktyvūs buvo ir teritorijos sklypų savininkai, jie svarstė ir tarėsi, kaip istorinio miesto centro teritorija galėtų būti išvystyta – kaip gyvybingo, jaukaus, savito miesto ašis.

Vakarinis susitikimas vyko neformalioje Kavos baro „Exlibris“ aplinkoje. Į jį susirinko savo miesto centrinės dalies vystymui neabejingi piliečiai, kurie noriai dalinosi miesto patrauklumo didinimo idėjomis, lūkesčiais žaliosioms erdvėms, aktyvūs piliečiai išsakė vizijas, kaip norėtų leisti laiką patys ir kviesti kitus į Plungės centrą.

Dėkojame aktyviai dalyvavusiems plungiškiams bei tikimės pasimatyti tolesniuose vizijos kūrimo susitikimuose, kad bendrai sukurta Plungės urbanistinė vystymo vizija taptų kiekvieno Jūsų darbų  ir veiklų įkvėpimu savo miesto stiprinimo labui!

Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.