„Kaimiški produktai ir paslaugos – gyvybingas Lietuvos kaimas“

2023-05-04

Šiandien, gegužės 4-ąją, viešoji įstaiga Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra („Litfood“) Plungėje, Aktyvaus poilsio ir pramogų zonoje, surengė informacinį renginį – kūrybines dirbtuves „Kaimiški produktai ir paslaugos – gyvybingas Lietuvos kaimas“.

Renginys, kuris skirtas kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių nariams, ūkininkams, smulkiesiems kaimo verslininkams, amatininkams, sutraukė būrį susidomėjusiųjų ne tik iš Plungės, bet ir iš Klaipėdos, Mažeikių, Kelmės rajonų. Renginyje apsilankė ir Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis ir mero patarėja Anastasija Bojog.

Renginio dalyviai pirmiausia buvo kviečiami prisistatyti ir susipažinti,  vėliau sėmėsi teorinių žinių, atliko praktines užduotis, diskutavo. Kalbėta įvairiomis temomis: kaimiškų produktų gamyba, paslaugų teikimas, žemės ūkio ir kaimo plėtros subjektų bendradarbiavimas, trumpųjų tiekimo grandinių organizavimas, vietos rinkų plėtra. Juolab dalyviai turėjo ką papasakoti – mat vieni gamina obuolių sūrius, kiti teikia pirties paslaugas, treti savo miesteliuose ar kaimuose organizuoja ekskursijas, ketvirti rūpinasi gyventojams kuo patogesne aplinka ir pan.

Be to, buvo pristatytas netrukus, gegužės 28-ąją, Lietuvos liaudies buities muziejuje Rumšiškėse vyksiantis tradicinis renginys – mugė „Amatų dienos“, papasakota apie galimybes jame dalyvauti.

Plungės rajono savivaldybės informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.