Jūros šventę vainikuos AGATA meistriškumo mokyklos dalyviai

2011-07-22

      27 talentingiausi jaunieji Lietuvos atlikėjai liepos 20 – 29 dienas praleis kasmetinėje AGATA meistriškumo stovykloje. Žemaitijoje prie Platelių ežero šiemet vykstančioje stovykloje dalyvių laukia meistriškumo pamokos, kūrybinės užduotys, susitikimai su patyrusiais atlikėjais ir muzikos grupėmis, laisvalaikis su bendraminčiais.
      Dešimt dienų jaunieji talentai padedami tokių Lietuvos scenos profesionalų, kaip Andrius Kulikauskas, Artūras Novikas, Darius Rudis, Domas Aleksa, Eduardas Armonas, Liutaras Janušaitis ir Saulius Petreikis ruoš koncertinę programą. Taip pat savo patirtimi su jaunimu dalinsis Petras Vyšniauskas, Rolandas Kazlas, Dainius Razauskas, svečias iš Latvijos Valdis Muktipavels bei grupių „Atika“, „Jing’a’ling“, „Puppini sesės“ nariai ir kiti.
      „Å ioje stovykloje siekiame ne tik atlikimo meistriškumo aukštumų, bet ir asmenybės – kūrėjo stiprinimo tikslo. Gabus jaunimas čia turi galimybę gauti žinias iš patyrusių atlikėjų, klausytis paskaitų apie pamatines, ateinančias iš praeities vertybes. Stengiamės, kad stovyklos dalyviai patirtų gerosios žinios sklaidos ir į tvirtinimo mūsų tėvynėje džiaugsmą“, – sako stovyklos sumanytojas ir AGATA Tarybos narys Aras Žvirblys.
      Kadangi stovyklos pabaiga sutampa su Klaipėdos Jūros šventės pradžia, koncertinė programa bus skirta jūrai ir pajūrio krašto svarbiausioms vertybėms. Su šia programa stovyklos dalyviai pasirodys dviejuose koncertuose: tračiadienį , liepos 27 d. 17.00 val. Oginskio rūmuose Plungėje ir penktadienį , liepos 29 d. 20.30 val. Jūros šventėje, aikštėje prie laivo „Meridianas“. Prie AGATA stovyklos pasirodymo Jūros šventėje prisijungs buvusių stovyklų dalyviai ir užsienyje besimokantys gabiausi Lietuvos muzikantai. Koncertą ves aktoriai Agnė Grudytė ir Rimantas Badzevičius.
      Taip pat penktadienį liepos 29 d. 13.00-16.00 val. Klaipėdos universitete vyks AGATA organizuojamas Lietuvos atlikėjų neformalus susitikimas-diskusija „Ką Tau reiškia muzika?“,
      Stovyklą finansuoja ir jauniesiems talentams dovanoja Lietuvos gretutinių teisių asociacija (AGATA), atstovaujanti Lietuvos ir užsienio atlikėjams bei fonogramų gamintojams,

Daugiau informacijos:
Justina Baliūnaitė
AGATA konsultantė
Tel.: (8 5) 2610064
Mob. 8 607 90136
El. paštas: konsultantas@agata.lt
www.agata.lt

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.