Jaunųjų gamtos bičiulių pavasario darbai

2016-04-27


 

 

     Plungės neformaliojo vaikų švietimo būrelis „Jaunųjų gamtos bičiulių klubas“ vyko į Plungės girininkijai priklausančią Kripo girelę. Šis miškas jauniesiems gamtininkams jau  ne pirmi metai pažįstamas. Čia jau ne kartą rinktos šiukšlės, smagiai sėdėta prie laužų, žaisti įvairūs žaidimai.

     Šiais metais   mokiniai  iškėlė 15 inkilėlių miško paukščiams – zylėms ir musinukėms. Klubo nariai patys žiemą gamino paukšteliams namelius. Plungės girininkijos miškininkai papasakojo, kas ir kokiuose inkiluose gyvena, parodė, kaip juos kabinti. Vaikai patys kabino inkilus, patys juos tvirtino. O tai, pasirodo, visai nelengvas darbas.

     Būrelio nariai noriai domisi miškininkų darbais. Šiemet, padedami Plungės girininkijos darbuotojų, su specialiais įrankiais  Kripo girelėje mokėsi sodinti medelius. Vaikai pasodino 30 eglučių ir 5 berželius. Dabar jaunieji gamtos bičiuliai jau turi savo būrelio miškelį, kurį nuolat prižiūrės ir augins.

     Jaunieji gamtininkai pasidžiaugė, kad šį pavasarį Kripo girelė mažiau prišiukšlinta. Gal žmonės pagaliau pradeda suprasti, kad švarioje ir jaukioje aplinkoje  laiką leisti yra kur kas maloniau, nei prišiukšlintoje?.. Visiems patinka švari ir graži gamta, o jaunieji klubo nariai patys prisideda ir kitus paragina tausoti ir saugoti mūsų gamtą.Regina Ažaneckienė, neformaliojo vaikų švietimo būrelio vadovė


Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.