Jaunųjų dailininkų triumfas

2013-04-30

           
           
           Gegužės 11 d. Vilniuje, Lietuvos dailininkų sąjungos galerijoje „Arka“, bus atidaryta tarptautinės ekslibrisų parodos „Su knyga – aš, tu, mes: Riešės gimnazijai – 20“ konkursinių darbų paroda. Konkursiniai darbai į Vilnių buvo siunčiami iki kovo mėnesio. Gauta per 650 ekslibrisų iš visos Lietuvos ir užsienio. Šiam konkursui savo grafikos darbus pateikė ir aštuoni Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos jaunieji dailininkai. Kovo 11 d. darbų vertinimo komisija išrinko laimėtojus, tarp kurių –  plungiškis Dailės skyriaus 4 klasės mokinys Povilas Zieringis. Jo darbo vadovas yra mokytojas metodininkas Valdas Simutis.
           
           Na, o Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykloje neseniai nuaidėjo tarptautinis festivalis – konkursas „Skambančios spalvos“. Šiemet šis tradicinis renginys buvo skirtas Senosios Varėnos 600 metų jubiliejui ir priklausė renginių ciklui, kurie populiarina ir neleidžia praeitin nueiti iškilioms lietuvių meno ir kultūros asmenybėms bei datoms. Festivalio – konkurso tema – „Pasirinktos liaudies karo ar medžioklės dainos iliustracija“. Konkurso vertinimo komisijai buvo pateikta 114 vaikų dailės darbų dviejų amžiaus grupių: 8-14 m. ir 15-19 m. Vyresniųjų amžiaus grupės I vietos nugalėtoja tapo Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos 2 klasės mokinė Viktorija Venckutė, kuriai konkursui ruoštis padėjo taip pat mokytojas metodininkas Valdas Simutis.

           Džiugu pasveikinti tarptautinių konkursų  laimėtojus Viktoriją Venckutę ir Povilą Zieringį bei jų grafikos mokytoją Valdą Simutį. Linkime gražių kūrybinių sumanymų ir sėkmingo dalyvavimo ateities konkursuose!
          

Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos Dailės skyriaus vedėja Živilė Meištininkienė

Silvos Galvadiškytės nuotraukoje – tarptautinių dailės darbų konkursų laureatai: (iš kairės) Viktorija Venckutė, Povilas Zieringis ir jų mokytojas Valdas Simutis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.