Jaunučių U16 vaikinų krepšinio čempionate iškovotas sidabras

2017-05-03

Balandžio 29-30 d. Vilniuje vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ U16 vaikinų krepšinio čempionato A diviziono finalinis ketvertas, kuriame kartu su Plungės SRC-„Litnaglis“ žaidė Vilniaus KM, Š. Marčiulionio KA ir Kauno KM „Perkūnas“.

Finalinio ketverto pusfinalyje Plungės SRC-„Litnaglis“ komanda, kurią treniruoja Virgilijus Lapis, susitiko su šio finalinio ketverto favoritais – Vilniaus KM. Po dramatiškos kovos plungiškiai laimėjo pusfinalį rezultatu 87:84. Šiose rungtynėse nesulaikomas buvo Lukas Kreišmontas, kuris pelnė 25 taškus. Rokas Rutkus įmetė 20 tšk., Arijaus Adomausko sąskaitoje – 15 tšk.

Po šios pergalės Plungės SRC-„Litnaglis“ pateko į finalą, kuriame rungtyniavo su Kauno KM „Perkūno“ komanda. Kauniečiai į finalą pateko, pusfinalyje nugalėję Š. Marčiulionio KA rezultatu 66:57. 

Praėjusiais metais, kai plungiškiai rungtyniavo U15 vaikinų krepšinio čempionate, jie taip pat buvo nukeliavę iki finalinio ketverto ir finale žaidė su Kauno KM „Perkūno“ ekipa. Tą kartą finalą nedideliu skirtumu laimėjo komanda iš Kauno. Šių metų finale plungiškiai taip pat turėjo pripažinti varžovų pranašumą. Visas jėgas pusfinalyje atidavę, plungiškiai finale nusileido „Perkūno“ krepšinio mokyklos auklėtiniams rezultatu 77:88 ir iškovojo antrą vietą U16 vaikinų krepšinio  čempionato A divizione.

PLUNGč–S SRC-„LITNAGLIS”

Finalinėse rungtynėse Plungės gretose rezultatyviausiai žaidė Lukas Kreišmontas, pelnęs 19 taškų. Rokas Rutkus įmetė 15 tšk., Mantas Mažeika – 12 tšk., Dovydas Vengalis – 11 tšk. ir Arijus Adomauskas – 10 tšk.

Į simbolinį finalinio ketverto penketuką pateko vienas ir Plungės SRC-„Litnaglis“ žaidėjas – Lukas Kreišmontas. 

SIMBOLINIS PENKETAS: L. KREIŠMONTAS TREČIAS IŠ KAIRč–S

Plungės komandos treneris Virgilijus Lapis labai džiaugėsi iškovota antrąja vieta. Treneris teigia, kad tikslas buvo patekti į finalą. Tikslas buvo įgyvendintas, ir dar žaidžiant prieš pajėgiausią čempionato komandą – Vilniaus KM, kurie reguliariajame sezone patyrė vos vieną pralaimėjimą. V. Lapis sakė, kad didžiuojasi savo auklėtiniais ir dėkoja visiems, kurie prisidėjo prie komandos iškovoto laimėjimo.

 

Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.