Jaunimui – šiuolaikiška interneto svetainė www.askritiskas.lt

2019-09-04

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas sukūrė interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją). Šios interneto svetainės turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru, bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir į domiai gyventi, pasitikėti savimi.

Interneto svetainė turi 9 rubrikas, kuriose jaunuoliai gali rasti jiems aktualios informacijos pradedant nuo informacinių vaizdo klipų, filmų ar serialų rekomendacijų, baigiant informacija apie galimybes gauti ar suteikti pagalbą draugui.

Kviečiame pasidalinti informacija apie interneto svetainę www.askritiskas.lt su jaunimu bei progimnazijų, gimnazijų, profesinio mokymo į staigų kolektyvais, švietimo pagalbos specialistais, klasių vadovais, visuomenės sveikatos biurų, pedagoginių psichologinių ar švietimo pagalbos tarnybų specialistais, jaunimo darbuotojais, kitų į staigų ar nevyriausybinių organizacijų atstovais. Tik visų planuojančių, vykdančių ir vertinančių psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją bendradarbiavimas ir jaunimo poreikius atliepiančios priemonės gali padėti pasiekti pozityvių pokyčių.

Burkime kartu jaunų, kritiškai mąstančių ir atvirų veikti, kurti jaunuolių bendruomenę Lietuvoje!

 

Plungės rajono savivaldybės administracijos inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.