„Jaunimo vasaros akademija“ vėl sukvietė Žemaitijos jaunimą

2023-08-21

Plungės rajono jaunimo komanda dalyvavo tris dienas Kretingos rajone Kėkštų kaime vykusioje tradicinėje Jaunimo vasaros akademijoje „Kartu mes galime daug!“. Joje 19 Lietuvos savivaldybių jaunimo komandų ne tik pramogavo, bet ir gilino žinias, užsiiminėjo rankdarbiais, varžėsi kūrybinėse rungtyse.

Šiemet Jaunimo vasaros akademijos tikslas buvo suteikti jaunimui žinių, socialinių įgūdžių bei kompetencijų, reikalingų veiksmingai jaunimo veiklos plėtrai, skatinti dalyvavimą demokratiniame gyvenime, užimtumą, jaunimo ir politikų dialogą.

Jaunuoliai turėjo galimybę bendrauti su politikais, kartu dalyvauti protmūšyje, išgirsti skirtingų profesijų atstovų pasakojimų, diskutuoti su Jaunimo reikalų agentūros atstovėmis, susirungti įvairiose sportinėse ir kūrybinėse rungtyse, dalyvauti paskaitose, klausytis grupės „Jauti“ koncerto, įsitraukti į dar daug prasmingų bei linksmų veiklų.

„Jaunimo vasaros akademija“ – tai išskirtinė Žemaitijos regiono jaunimo tradicija, gyvuojanti jau beveik du dešimtmečius ir kasmet organizuojama vis kitoje savivaldybėje. Kitąmet ji vyks Telšiuose.

 

Jurga Venckuvienė
Plungės r. savivaldybės administracijos
Jaunimo reikalų koordinatorė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.