Jaunimo profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas tarp jaunų bedarbių

2014-11-23

 

 

         Telšių TDB Jaunimo darbo centro skyrius (Plungės JDC) ir Plungės atviras jaunimo centras, bendradarbiaudamas su asociacija VšĮ „Darnaus vystymo projektai”, įgyvendinančia projektą  „Jaunimo profesinių, socialinių ir verslumo kompetencijų stiprinimas jaunų bedarbių tarpe“, lapkričio 18-20 dienomis  Plungės jaunimo darbo centre organizavo trijų dienų mokymus, kurie buvo orientuoti į socialines inovacijas bei jauno žmogaus gebėjimus įsitvirtinti darbo rinkoje.

         Mokymuose dalyvavo vienuolika šiuo metu nedirbančių ir nesimokančių darbo biržoje registruotų jaunuolių iki 29 metų. Lektorius mokymo metu dalyvius supažindino su įvairiomis karjeros sampratomis, karjeros planavimo, tikslų siekimo, efektyvios komunikacijos, problemų sprendimų būdais, komandinio darbo privalumais, kaip rašyti gyvenimo aprašymą, motyvacinį laišką, kaip pasiruošti darbo pokalbiui bei  pristatė savanoriškos veiklos praktikos naudą.  Lektorius akcentavo savęs suvokimo svarbą, siekiant gyvenimo tikslų.

         Keletas dalyvių atsiliepimų apie šiuos mokymus:

         Plungės atviras jaunimo centras ir Plungės jaunimo darbo centras bendradarbiauja ir ateityje jaunimui planuoja organizuoti mokymus, įvairius renginius.

Straipsnį parengė mokymų dalyvė
Telšių TDB Plungės JDC savanorė
Renata Jastrumskienė

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.