Jaunimo „Popietė su meru“

2015-05-06

         Balandžio 17-ą, penktadienį, vyko jau tradicinis jaunimo renginys  „Popietė su meru“.

         Susitikimo metu Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis daugiau nei valandą laiko skyrė atsakyti jaunimui į jam aktualius klausimus, diskutavo apie jaunimo problemas, jų sprendimą, džiaugėsi laimėjimais.

         Susitikime pirmą kartą prisistatė naujos organizacijos Plungės jaunimo asociacijos „Ainova“ narės. Gytautė Jonauskaitė papasakojo apie savo veiklą, ateities planus ir dėkojo Plungės viešosios bibliotekos direktorei Violetai Skierienei bei kolektyvui, kad „įsileido po savo stogu“, kur gali prasmingai ir turiningai leisti laiką.

         Sveikintina  ir tai, kad  į aktyvaus Plungės jaunimo būrį  įsijungė jaunuoliai iš Kulių. Grupės lyderis Deivis Kasperavičius pasidžiaugė, kad kuliškiai vėl „atgaivina“ Kulių jaunimo klubą „Alantas“, nes rado bendraminčių, norinčių užsiimti aktyvia veikla, sportuoti, organizuoti renginius. Susibūrę „Alanto“ nariai norėtų ir savų patalpų, kuriose galėtų rinktis, bendrauti. Mero manymu, puikiai tam tiktų seniūnijos administracijos pastate esančios patalpos, kuriose atsirastų vietos ir vietiniam jaunimui.

         Pirmosios „Popietės su meru“ metu, kuomet dalyvavo ir Administracijos direktorius Albertas Krauleidis, mero pavaduotojas Mindaugas Jurčius bei mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, buvo nutarta, kad kiekvieną kartą susitikus jaunimui būtina atlikti „namų darbus“ ir pasiruošti kitam susitikimui.

         Mokyklų savivaldų lyderiai Modestas Šaltupis, Laimonas Petreikis, Gintarė Kriaučiūnaitė džiaugėsi, kad mokyklos ir mokiniai pradėjo bendradarbiauti, dalytis gerąja ir blogąja patirtimi. Vėl kalbėta apie mokinių savivaldų nuostatus, tačiau čia nuomonė išsiskyrė – vieni teigė, kad juos reikia keisti iš esmės, o kiti, kad jų mokyklų nuostatai atitinka mokyklos bendruomenės poreikius.

         Meras paskatino norinčiuosius aktyviai dalyvauti savivaldybės gyvenime bandyti savo jėgas rinkimuose į Savivaldybės jaunimo reikalų tarybą, kurie netrukus įvyks.

         Kita „Popietė su meru“ planuojama gegužės 22 dieną. Vėl lauksime tokio pat gausaus jaunuolių būrio ir jiems aktualių klausimų!  

 

Jaunimo reikalų koordinatorė
Lolita Vaitkevičienė
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.