Jaunimo akcija „Lietuvai ir man“

2015-03-12

 

 

 

 

 

       Plungės Senamiesčio mokyklos mokiniai įsijungė į akciją „Lietuvai ir man”.

       Kovo 9 dieną su mūsų rankomis pintomis apyrankėmis aplankėme  Plungės rajono savivaldybės darbuotojus, Tėvynės sąjungos – Krikščionių demokratų partijos Plungės skyriaus būstinę, parduotuves ir vaistines, „Plungės žinių“ redakciją.

       Mūsų mokiniai nupynė virš 600 trispalvių apyrankių.  Didelę jų dalį išvežėme į Vilnių, bet nepamiršome ir vietinių darbuotojų, kurie rūpinasi mūsų mokykla. Kartu su jaunimo reikalų koordinatore aplankėme Savivaldybės administracijos visus aukštus ir kabinetus, nesvarbu, ar tai Žemės ūkio, Švietimo skyriaus, ar mero kabinetas. Visus aplankytus darbuotojus palikome su šypsenomis veiduose ir apyrankėmis ant rankų. Daugelis žinojo apie šią akciją, nežinantiems papasakojome. Visi labai pasidžiaugėme, kad toks paprastas dalykas, kaip trispalvės apyrankės nešiojimas,  gali taip prisidėti prie patriotiško jaunimo auginimo.

       Nenuleisime rankų ir ateityje stengsimės ir organizuosime panašius renginius!

Senamiesčio mokyklos mokinių tarybos pirmininkas
Modestas Šaltupis

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.