Jaunimas neliko abejingas akcijai „Nė vieno kapo be žvakutės!“

2014-10-30

       Baigėsi Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybos, miesto jaunimo organizacijų ir Plungės miesto seniūnijos jau 14 metus organizuota pilietinė akcija  „Nė vieno kapo be žvakutės!“ – užmirštų kapų tvarkymas. Kiekvienais metais šią akciją palaiko ir remia verslininkas Petras Beinoras. Šiais metais Petras Beinoras skyrė virš 700 žvakučių.

       Šiltą popietę su darbo įrankiais į talką susirinko apie 60 vaikų ir jaunuolių. Talkoje kartu su jaunimu dalyvavo ir šios akcijos iniciatorius – Plungės rajono savivaldybės mero patarėjas Gintautas Vaitkevičius, Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Vida Saukalienė, Plungės miesto seniūnijos vyr. specialistė Laima Laivienė. Sutvarkytos ir degančiomis žvakutėmis pažymėtos senųjų Plungės miesto kapinių nelankomos ir neprižiūrimos kapavietės.

       Prie šios akcijos aktyviai prisijungė ir rajono seniūnijų jaunimas, mokyklos, bendruomenės, organizacijos, tokios kaip  Alsėdžių vidurinė ir Kantaučių pagrindinė mokyklos, Plungės „Saulės“ gimnazija, vaikų globos agentūra „Cyrulis“, Platelių, Babrungo, Kulių, Paukštakių, Nausodžio, Žemaičių Kalvarijos seniūnijos bei Narvaišių bendruomenė.

       Lietuvos šaulių sąjungos Telšių apskrities Žemaitijos šaulių 8-osios rinktinės Plungės šaulių 2-osios kuopos nariai aplankė bei uždegė žvakutes ant Plungės rajone žuvusių Lietuvos laisvės gynėjų kapų.

Plungės rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Lolita Vaitkevičienė

Gintauto Vaitkevičiaus nuotraukos

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.