Jaunieji tautodailininkai iš Dzūkijos grįžo su apdovanojimais

2015-07-10

          Birželio 3 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre įvyko jau trečiojo respublikinio Lietuvos moksleivių liaudies dailės  parodos-konkurso uždarymo ir laureatų apdovanojimų ceremonija. Šiais metais aštuoniuose regioniniuose turuose dalyvavo 400 moksleivių, į respublikinį turą buvo atrinkta 61 autoriaus darbai. Iš Plungės rajono – 5 autorių darbai, visiems dalyviams buvo įteikti padėkos raštai, o prizininkams ir laureatams – diplomai ir sidabrinės sagės.

Parodos – konkurso dalyviai

          Trečio laipsnio diplomu apdovanotas Robertas Burkevičius (17 m., Platelių gimnazija), jį konkursui paruošė tautodailininkas Vytas Jaugėla; ir Svajūnas Rimkevičius (17 m., Plungės „Saulės“ gimnazija), jo  mokytojas Viktoras Raibužis.

          Pirmos vietos diplomas ir  sidabrinė sagė įteikta Eimantui Jokubaičiui (12 m., Plungės „Babrungo“ pagr. mok.), jo mokytojas metodininkas Viktoras Raibužis.

          Po apdovanojimų ceremonijos  buvome pakviesti į  svečius pas Dzūkijos krašto tautodailininką Saulių Lampicką, kur apžiūrėjome jo kūrybines dirbtuves, drožinių kolekciją ir  subtiliai sutvarkytą sodybos aplinką.

          Birželio 4 d. Plungės kultūros centre įvyko jau 15-tasis S. Riaubos jaunųjų talentų konkursas, kuriame žiūrovų prizą ir laureato premiją laimėjo 2014 m. „Sidabrinio vainikėlio“ laureatas Aurimas Jurgaitis (14 m., Plungės „Babrungo“ pagr. mok.), jį parengė mokytojas metodininkas Viktoras Raibužis.

          Dėkojame Plungės rajono savivaldybei už pristatytus darbus ir galimybę nuvykti į uždarymo ceremoniją Alytuje.

Eimantas Jokubaitis Apdovanojimai Eimantui Jokubaičiui
   
Apdovanojimai Svajūnui Rimkevičiui Mokytojas V. Raibužis su mokiniais
   
Švietimo skyriaus inf.
  Sidarbo vainikėlis

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.