Jaunieji Plungės futbolininkai Danijoje dalyvaus tarptautiniame futbolo turnyre „Respect Balticum“

2014-09-12

 

 

 

Rugsėjo 9 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras vykdė jaunųjų futbolininkų, 2014 m. rugsėjo 17-18 dienomis vyksiančių į tarptautinį futbolo turnyrą „Respect Balticum“ Roskildėje (Danijos Karalystė), atranką. Joje dalyvavo futbolo entuziastai iš Plungės rajono. Atrankos metu buvo testuojami ne tik žaidėjų futbolo įgūdžiai, bet tikrinami anglų kalbos gebėjimai bei žinios apie Pietų Baltijos regioną. Po atrankos Plungėje vykti į tarptautinį futbolo turnyrą Danijoje pakviesta keturiasdešimt jaunųjų futbolininkų.

Turnyras „Respect Balticum“ Roskildėje – trečiasis tarptautinis futbolo turnyras pagal Plungės sporto ir rekreacijos centro kartu su partneriais iš Gdansko (Lenkijos Respublika) ir Roskildės įgyvendinamą Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną 2007 – 2013 m. programos projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“. Dalyvavimas tokiose pirmenybėse plungiškiams – geras išbandymas. Norint tapti profesionalesniu žaidėju, svarbi patirtis žaidžiant su užsienio komandomis. Rungtynių metu su projekto partneriais danais ir lenkais bus ir fizinio bei psichologinio nuovargio, sėkmės akimirkų ir nesėkmių. Žaisdami futbolininkai turės įrodyti, kad yra verti ne tik gerų rezultatų futbolo aikštėje, bet ir moka bendrauti tarpusavyje, yra tolerantiški kultūriniams skirtumams, suvoks tolerancijos bei prisitaikymo prie kitų naudą.

Turnyre iš viso dalyvaus 160 vaikų ir jaunuolių, kurie varžysis skirtingose amžiaus grupėse: U12 (2002-2003 m. gimusieji berniukai) ir U17 (1997-1998 m. gimusieji vaikinai ir merginos). Rugsėjo 17 d. dalyviai žais rungtynes grupių etape, o rugsėjo 18 d. vyks finalinės varžybos. Turnyro metu bus surengtas seminaras treneriams tema „Tolerancija ir pagarba futbole iš teisėjo pozicijų“. Žaidėjams po varžybų bus organizuojami užsiėmimai apie efektyvius komandos sutelkimo metodus: dalyviai bus suskirstyti į grupes, turės atlikti komandines užduotis, lavinančias komandinio žaidimo įgūdžius, skiepijančias jautrumą ir pagarbą vienas kitam. Laisvalaikiu turnyro dalyviai turės galimybę aplankyti labiausiai žinomą Danijos sostinės Kopenhagos pramogų parką – Tivoli sodus.

Tarptautinio futbolo turnyro „Respect Balticum“ Danijoje programa:

2014 m. rugsėjo 17 d.:

9.00 val. – dalyvių registracija

9.15 val. – ATIDARYMAS

10.00-13.30 val. – U12 ir U17 rungtynės

15.30 val. – ekskursija po Roskildės miestą

16.45 val. – seminarai žaidėjams ir treneriams

 

2014 m. rugsėjo 18 d.:

09.00 – 11.30 val. – U12 ir U17 rungtynės

11.45 – 12.30 val. – UŽDARYMAS

13.00 val. – turnyro aptarimas

 

Linkime sėkmės mūsų atstovams tarptautiniame futbolo turnyre!

 

Plungės sporto ir rekreacijos centro informacija

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.