Jaunieji krepšininkai varžėsi dėl Plungės rajono savivaldybės mero taurės

2017-04-19

Balandžio 13-14 d. Plungėje vyko berniukų krepšinio turnyras, skirtas Plungės savivaldybės rajono mero taurei laimėti, kurį organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras. Turnyro atidarymo metu visus turnyro dalyvius ir kitus svečius pasveikino Plungės rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Jurčius.

Turnyre dalyvavo 2003 m. ir 2005 m. gimusių berniukų krepšinio komandos. 2003 m. gim. amžiaus grupėje varžėsi Plungės SRC, Telšių SRC, Palangos SC ir Rygos O. Kalpaka RTDP komanda iš Latvijos. 2005 m. gim. amžiaus grupėje žaidė Plungės SRC, Rygos O. Kalpaka RTDP ir dvi Palangos SC komandos.

Turnyre abiejose amžiaus grupėse komandos tarpusavyje sužaidė po vieną kartą. Dėl trečios vietos kovojo trečią ir ketvirtą vietą užėmusios komandos, o finale susitiko pirmą ir antrą vietą užėmusios komandos. 

2003 m. gim. amžiaus grupėje pirmą vietą užėmė Palangos SC, antrą – Telšių SRC, trečią – Plungės SRC ir ketvirtą – Rygos O. Kalpaka RTDP. Plungiškiai, kuriuos treniruoja Genadijus Glikmanas, rungtynėse dėl trečios vietos nugalėjo bendraamžius iš Rygos rezultatu 58:27.

2005 m. gim. amžiaus grupėje nugalėtojais tapo kita Genadijaus Glikmano treniruojama Plungės SRC komanda. Ji finale 46:25 įveikė Palangos SC krepšininkus ir pasipuošė aukso medaliais.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti Plungės rajono savivaldybės mero įsteigtomis taurėmis ir  UAB „Vičiūnai“ įsteigtomis dovanėlėmis, o treneriams įteikti UAB „Žemaitijos suvenyras“ ir UAB „Linomeda“ suvenyrai.

Plungės SRC inf.

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.