Jau greitai į TV ekranus sugrįš LNK projektas „Lietuvos supermiestas“

2015-01-07

         Po ketverių metų pertraukos į LNK TV eterį grį žtantį projektą „Lietuvos supermiestas“ ves „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, televizijos vedėjų duonos ragavę pernai rodytame šou „Norim dar“.

         Į kovą už supermiesto titulą stos Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Telšių ir Plungės komandos. Atskirą komandą sudarys į Lietuvą sugrį žę išeiviai arba kitataučiai, gyvenantys Lietuvoje. Ši komanda simboliškai vadinsis „Intermiestu“.

         „Kelsim miestų komandų dvasią, juos raminsim, su jais liūdėsim, su jais džiaugsimės ir juos guosime. čŒia bus karšta, azartiška, triukšminga, – taip kaip mums patinka“, – naujomis pareigomis LNK televizijoje džiaugėsi J. Nainys.

         „Turėsime laidoje visą DJ į rangą. Kiekvienam miestui sukursime po atskirą šaukinį . Garantuosime geras emocijas: bus gražu ir linksma“, – Jonui antrino R. Mackevičius.

         Jonas yra iš Pasvalio, Rolandas – iš Vilniaus, bet abu vyrai žada būti nešališki. „Aš sergu už žmones, kurie stengiasi dėl savo miesto, eina iš proto – fanatiškai, originaliai. Jūs net neį sivaizduojate, kam jie pasiryžę“, – tvirtino Jonas.

         „O mes juos dar labiau užvesime. Sirgalių bangos ir triukšmas bus mano specializacija“, – juokėsi Rolandas.

         „Lietuvos supermiestas“ LNK TV eteryje – jau nuo š. m. sausio 18 dienos.

 

Informacija parengta pagal portalo lrytas.lt medžiagą

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.