Įvyko vaikų atranka į tarptautinį futbolo turnyrą „Respect Balticum“

2014-04-03
 

 

Plungės sporto ir rekreacijos centras kartu su partneriais iš Gdansko (Lenkijos Respublika) ir Roskildo (Danijos Karalystė)  vykdo „Pietų Baltijos“ bendradarbiavimo per sieną 2007 – 2013 m. programos investicijų projektą „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“. Programos tikslas – stiprinti tvarią Pietų Baltijos regiono plėtrą, bendrais veiksmais didinant jo konkurencingumą ir stiprinant žmonių ir institucijų integraciją. Programos teritorija – Danija, Vokietija, Lietuva, Lenkija ir Švedija.

Pagrindinė projekto idėja – ugdyti toleranciją kultūriniams skirtumams per tarptautinį bendradarbiavimą ir sumažinti vyraujančią hipokineziją visuomenėje. Projekto partneriai šią idėją įgyvendina, vykdydami įvairius futbolo užsiėmimus, turnyrus ir seminarus.

Artimiausias projekto „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“ futbolo turnyras „Respect Balticum“ vyks balandžio 30 – gegužės 1 d. Plungėje.

Atrankos dalyviai (nuotraukos autorius: Giedrius Budginas)

Kovo 31 d. Plungės sporto ir rekreacijos centras vykdė turnyro „Respect Balticum“ atranką, kurioje dalyvavo 30 vaikų iš Kulių, Alsėdžių, Šateikių seniūnijų ir Rietavo savivaldybės. Atrankos metu buvo testuojami žaidėjų futbolo įgūdžiai, tikrinamos anglų kalbos žinios. Pasibaigus testavimui ir susumavus iškovotus taškus visose rungtyse, į projekto „Sportas – kelias į toleranciją ir pagarbą“ futbolo turnyrą „Respect Balticum“ Plungėje pakviesta dešimt mokinių. Iš Rietavo – Eivydas Jazdauskas ir Deivydas Rupšys, iš Šateikių – Mantas Vaitkus, Gitas Mačernius ir Mantas Sausdravas, iš Alsėdžių – Ernestas Sušinskis, Nedas Judzelis ir Matas Sragauskas, iš Kulių – Lukas Pabricas ir Augustas Alčauskis.

Turnyre iš viso dalyvaus 160 vaikų ir jaunuolių, kurie varžysis skirtingose amžiaus grupėse: U13 ir U16.

Kviečiame ateiti ir palaikyti žaidėjus!


Plungės SRC inf.

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.