Įvyko RED BRICK HOUSE – elektroninės muzikos renginys

2013-02-15

 

 

       Tai jau antrasis tokio pobūdžio renginys, vykstantis netradicinėje erdvėje, pritraukiantis apie 500 jaunų dalyvių. Šiemet jis įvyko vasario 9 dieną buvusiame Mykolo Oginskio žirgyne. DJ SNEEKERS „kaitino“ renginio atmosferą, jų grojami kūriniai tiesiog audrino publiką.

       Praėjusiais metais jaunimui kilo idėja organizuoti renginį netradicinėje erdvėje. Tad spalio 22 dieną Plungės atviras jaunimo centras drauge su grupele entuziastų bei Kultūros ir sporto skyriaus specialiste Gintare Gurevičiūte jaunimo pasilinksminimui rado nenaudojamą angarą-sandėlį, kuriame organizavo IRON HOUSE (liet. metalinis namas). Renginys pavyko, susilaukė didžiulio jaunimo susidomėjimo (dalyvavo gal 500 jaunuolių). IRON HOUSE  kviestinis svečias – DJ Mindaugėlis, be jo, grojo Plungės jaunimas, kurio didžioji dauguma – mėgėjai. 

       Mus palaikė Plungės verslininkai, seniūnijos bei patys jaunimiečiai. Jaunimas vis klausinėdavo, kada įvyks kita muzikos fiesta netradicinėje erdvėje.  Į jų poreikius mes atsižvelgėme ir vėl, padedant Plungės verslininkams bei miesto bendruomenei, suorganizavome antrąjį grandiozinį renginį. Jį pavadinome RED BRICK HOUSE (liet. raudonų plytų namas).

       Renginio metu prižiūrėti tvarką padėjo Plungės regbio klubo nariai. Renginio svečiai – DJ SNEEKERS, kurie ypač patiko Plungės jaunimui. O tokie masiniai renginiai, įvykę be incidentų, tik įrodo, kad didžioji dalis jaunimo yra kultūringi žmonės ir gali  atsakingai linksmintis.

       Laisvalaikį galima praleisti sveikai, nebūtinai kavinėje ar bare, tai gali būti netradicinė erdvė, kurioje groja gera muzika, kur susirinka bendraminčiai. Tuomet nereikia nei alkoholio, nei narkotikų. Svaigina gera muzika ir nuoširdi atmosfera. Tikimės, kad tai taps tradiciniu renginiu. Ateityje stengsimės surasti saugias avangardines patalpas, kuriose jaunimas galėtų skoningai ir protingai leisti laisvalaikį.

       Visi, kas turite idėjų ar pasiūlymų, rašykite į jaunimo puslapį facebook  skiltyje  „Plungės atviras jaunimo centras“ arba el. paštu jaunimas@plunge.lt. Galėtume, kartu atradę kokią netradicinę erdvę, ją užpildyti pačių surengtais ne tik muzikiniais renginiais, bet ir parodomis ar mini spektakliais. Plungės atviram jaunimo centrui reikia Tavęs!

Agnė Tamoševičiūtė,  Plungės atviro jaunimo centro direktorė

 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.