Įvyko Plungės jaunių šachmatų maratono pirmasis etapas

2020-01-16

Sausio 12 dieną Plungės visuomeniniame šachmatų klube „Bokštas“ įvyko pirmasis  jaunių šachmatų maratono etapas  (gimusių 2003 metais ir jaunesnių). Jame dalyvavo 31 dalyvis iš Plungės, Klaipėdos, Gargždų ir Telšių. Varžybos buvo vykdomos šveicariškąja 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo svečias iš Klaipėdos Rostislav Ščekačiov. Antrą vietą turnyrinėje lentelėje užėmė plungiškis Matas Praspaliauskas, tačiau jis buvo apdovanotas pirmos vietos apdovanojimu jaunučių grupėje. Antros vietos apdovanojimu pasidabino plungiškis Ignas Mačiuitis, o trečios – Plungės šachmatininkas Edvinas Kurmis. Antras ir trečias vietas jaunučių grupėje užėmė gargždiškiai – Dovydas Spevak ir Danielius Antužis. 

Grupė plungiškių – iš kairės į dešinę:I.Mačiuitis,M.Praspaliauskas, G.Meškauskaitė, L.Luotė, B.Gedvilaitė ir E.Kurmis su apdovanojimais     

      Merginų įskaitoje net 4 dalyvės surinko po 4 taškus, tačiau dėl papildomų rodiklių nugalėtoja tapo plungiškė Gabija Meškauskaitė. Sidabras atiteko taip pat plungiškei Barborai Gedvilaitei, bronza – Gargždų šachmatininkei Jogailei Paliulytei. Pačių jauniausių (vaikų iki 9 metų amžiaus) grupėje pirmą ir antrą vietas  iškovojo klaipėdiečiai Ivan Safonov ir Gabrelian Arutiun, trečią vietą užėmė plungiškis Liutauras Luotė.

Kitas maratono etapas vyks kovo 1 dieną.

Plungės VŠK „Bokštas“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.