Įvyko pirmasis Plungės miesto darnaus judumo plano komiteto posėdis

2017-02-08

 

       Vasario 6 d. Plungės rajono savivaldybėje vyko pirmasis Plungės miesto darnaus judumo plano komiteto (toliau – Plano komitetas) narių ir Plungės rajono  savivaldybės vadovų susitikimas su Plano rengėjais – UAB „Atamis“ ir „Smart Continent“.

       Plano komitetą sudaro skirtingų Plungės rajono savivaldybės administracijos skyrių – Vietos ūkio ir turto, Strateginio planavimo ir investicijų, Architektūros ir teritorijų planavimo – atstovai bei Lietuvos žmonių su negalia organizacijos ir dviratininkų deleguoti atstovai.

       Plano komiteto nariai buvo supažindinti su Darnaus judumo plano rengimu bei šio proceso etapais, su Darnaus judumo plano koncepcija. Plano rengėjai išklausė Komiteto narių pastebėjimus apie šiandienos susisiekimo problemas mieste.

       Šiuo metu vykdoma visuomenės apklausa, kuria bus įvertinti Plungės miesto ir priemiestinių teritorijų gyventojų keliavimo įpročiai ir numatytos infrastuktūros vystymo tendencijos. (https://docs.google.com/forms/d/1erRV65MrFVF2mrWHRJiEhRGvjubbBOpE7xoKwcvRNtc/viewform?edit_requested=true). Renkama ir informacija, kuri padės kokybiškai parengi Darnaus judumo planą.

       Kitas oficialus susitikimas, kurio metu bus pristatoma Plungės esamos judumo situacijos mieste analizė, planuojamas 2017 m. balandžio mėnesį.

 

Informaciją rengė
Strateginio planavimo ir investicijų sk.
vyr. specialistė Agnė Stankūnienė
 

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.