Įvyko pirmasis ciklo „Pasimatymas mano svajonių parke” renginys

2013-07-03

 

 

 

 

 

    Natūralu, kad vasarą atsigręžiame į gamtą, vykstame ten, kur atrandame atgaivą kūnui ir sielai. Viena tokių oazių – Plungės parkas: smagu su šeima ar draugais pasivaikčioti liepomis kvepiančiomis alėjomis, pasigėrėti  tvenkiniuose žydinčiomis lelijomis, vaikams parodyti  juose plaukiojančių ančių šeimynėles…

    Dar smagiau, kad šią vasarą, sekmadieniais užsukę į parką, turėsime galimybę  pamatyti įvairialypių kultūrinių, pramoginių renginių. Žemaičių dalės muziejaus organizuojamas renginių ciklas  „Pasimatymas mano svajonių parke“ jau padovanojo plungiškiams ir miesto svečiams pirmąjį kultūrinį reginį – Telšių Žemaitės dramos teatro spektaklį  visai šeimai R. Oginskaitės „Meškis po širdim“. Režisierei Laimai Pocevičienei ne tik pavyko „išlukštenti“ sudėtingas ir subtilias spektaklio temas (tėvų ir vaikų santykiai, pirmoji meilė, gyvenimo ir mirties dvikova), bet ir studijos „Savi“ jaunuosius aktorius įvesti į dramatiškas situacijas taip, kad jie suvoktų, jog sunkiausi pasaulyje dalykai, atsitinkantys žmonėms (suprantama, ir vaikams), išsprendžiami tikėjimu ir meile.

    Sekmadieninę Plungės parko publiką sužavėjo mažojo aktoriaus Daumanto Lukšo (Mykoliukas) vaidyba: trapus, mažutis, reikalaujantis globos ir dėmesio, tuo pačiu sugebantis ryžtingai kovoti už savo svajones, ieškantis ir randantis draugą visam gyvenimui…

    Simona Gudavičiūtė (Mykoliuko mama) sodriu ir įtaigiu balsu „valdė“ ne tik Mykoliuko norus, bet ir publikos dėmesį. Studiją Simoną pradėjo lankyti būdama  ketvirtokė – šiandien ji – Plungės kultūros centro direktoriaus pavaduotoja  etnografė.

    Jautrų vyresniojo Mykolo vaidmenį  atliko aktorius Deividas Rumbutis, o jį papildė aristiška ir muzikali Mykolo draugė – aktorė Monika Pleškytė. Žaidimus, svajones, sapnus išraiškingai interpretavo studijos „Savi“ grupė – Emilė, Vilius, Monika, Ema, Matas, Agnė, Eglė, Mantvydė, Urtė.

    Po spektaklio Žemaičių dailės muziejaus direktorius Alvidas Bakanauskas padėkojo jauniesiems Telšių Žemaitės teatro artistams ir jų režisierei Laimai Pocevičienei, o plungiškius ir miesto svečius kvietė ir toliau lankytis Oginskių parke ir jame prasmingai praleisti šventadienines vasaros dienas.

 

 

 

Danutė Einikienė,
Žemaičių dailės muziejus

 

Alvido Bakanausko nuotraukos   

                                                                                                                                                                                           

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.