Įvyko jaunimo lyderių susirinkimas

2019-01-28

Plungės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba (toliau – PJRT) – Plungės rajono savivaldybės organas, koordinuojantis savivaldybės

jaunimo politikos įgyvendinimą, užtikrinantis jaunų žmonių dalyvavimą, sprendžiant savivaldybės jaunimo politikos klausimus ir stiprinantis bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ar įstaigų ir jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų. Šių metų paskutinį sausio penktadienį PJRT kartu su VšĮ Plungės atviru jaunimo centru organizavo Plungės rajono jaunimo lyderių susirinkimą.

Sausio 25-osios vakarą į Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnaziją susirinko aktyviausi ir labiausiai motyvuoti Plungės jaunuoliai. Renginio pradžioje sveikinimo žodžius tarė Plungės jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė ir PJRT pirmininkė Goda Butrimaitė. Iškart po to LiJOT Valdybos narė, Lietuvos skautijos komunikacijos skyriaus koordinatorės asistentė ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Urtė Petrulytė pristatė LiJOT organizaciją, supažindino su jos veikla. Antroji vakaro viešnia – Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus jaunimo reikalų koordinatorė, NJRKA Valdybos narė Laura Grendienė su renginio dalyviais diskutavo apie Plungės rajone jaunimui kylančias problemas ir aptarė jų sprendimo būdus. Po trumpos kavos pertraukos PJRT narys Jonas Mockūnas pristatė planuojamą įgyvendinti idėją apie jaunimo informacijos centro steigimą Plungėje. Kiek vėliau įvyko renginio apibendrinimas, o po jo – diskoteka.

Tai pirmasis PJRT organizuotas lyderių susirinkimas, jų bus daugiau, diskusijos vyks su jaunimo organizacijų lyderiais jiems rūpimais klausimais, kviesimės lektorius ir stengsimės stiprinti jaunimo politiką Plungės rajone.

   
Jaunimo reikalų koordinatorė Jurga Venckuvienė
 
   
Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.