Įvyko 36-asis tradicinis šeimų komandų šachmatų turnyras

2019-03-14

       Kovo 10 dieną Plungės šachmatininkai paminėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, susirinkdami į 36-ąjį tradicinį šeimų komandų turnyrą. Į varžybas susirinko 11 komandų, kurios burtų būdu buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Šeimos komandos sudėtis – 3 artimi giminaičiai.  

Pirmajame pogrupyje, laimėję visus mačus, turnyro favoritai ir praėjusių dviejų turnyrų nugalėtojai tapo Narmontų šeima: žaidė tėtis Algirdas, sūnus Raimondas ir anūkas Matas. Antrojo pogrupio nugalėtoja tapo Mačiuičių šeima: tėtis Rolandas su sūnumi Ignu ir dukra Meda. Taip pat į finalą pateko Kapickių, Tichonovų, Žalimų ir Surplių komandos. Pažymėtina tai, kad renginyje dalyvavo Lietuvos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, kuris pristatė  net 2 komandas. Pirmoje komandoje žaidė tėtis Giedrimantas su anūkais Benu ir Jokūbu, antroje – Giedrius su sūnumi Faustu ir dukra Elžbieta. Tarpusavio dvikovą ministras pralošęs tėčiui, suteikė jam šansą patekti į finalą.

      Finale vyko atkaklios kovos.  Mačiuičių šeima kiek netikėtai nugalėjo Narmontus ir tapo čempione. Antrieji liko Narmontai, trečia vieta atiteko Žalimams. Žalimų komandą sudarė tėtis Stasys, dukra Ieva ir anūkas Ugnius. Labai gerai  žaidė, bet šį kartą iki medalių pritrūko Tichonovų ir Kapickių šeimoms. Varžybose pirmą kartą dalyvavo Kapickių, Tichonovų, Lukoševičių, Paulauskų, Beinorų, Laurinaičių šeimos.

     Nugalėtojai apdovanoti pereinamąja taure, prizininkai – medaliais ir diplomais. Kiekviena šeima gavo prizą – dovaną. Specialus žemės ūkio ministro prizas – pietūs restorane – atiteko geriausiai žaidusiai kaimo komandai- Tichonovų šeimai.

Plungės VŠK „Bokštas“ informacija

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.