Įvertinti Platelių meno mokyklos auklėtinių darbai

2015-03-09

 

 

    Platelių meno mokyklos auklėtinės – labai gabios moksleivės. Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse dvi jaunosios menininkės už savo darbus buvo apdovanotos.

    Vasario 18 dieną Kretingos muziejaus ekspozicinėje salėje vyko respublikinio mokinių kūrybinių darbų konkurso „Pravėriau vario vartelius“ parodos atidarymas. Šiame konkurse dalyvavo ir Platelių meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivės (jų mokytoja – Lina Ruginienė).  Parodoje vertinti net 166 darbai iš 32 šalies bendrojo ir neformaliojo ugdymo įstaigų. Tarp gausybės kūrinių neliko nepastebėti ir Platelių meno mokyklos dailininkių darbai.

    Oresta Astrauskaitė laimėjo 3 vietą už darbą „Žiemos dievaitė“ (Platelių meno mokykla), o Kamilė Daukintytė (Platelių meno mokyklos Alsėdžių skyrius) buvo įvertinta specialiu komisijos prizu už grafikos darbą „Pinčiukas“.

    Šis renginys Kretingoje – tai ne vien kūrybingiausiųjų vaikų apdovanojimai. Prieš ceremoniją mokytojai rinkosi į seminarą „Netradicinių medžiagų panaudojimas dailės pamokose“, o moksleiviams tuo metu surengta ekskursija po Kretingos miestą.

Informacija parengta pagal laikraščio  „Plungės žinios“ medžiagą

Įvertinkite naujieną

Visi komentarai
Komentarų nėra
This site is registered on wpml.org as a development site.